Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valakinek van tapasztalata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van tapasztalata a randizz/ismerkedj ázsiai lányokkal jellegű oldalakkal? Átverés az egész?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de itt a főiskolán gyakran vannak ázsiai vendég hallgatók és jó párat a farkamra pattintottam már. Nem olyan nagy szám, mint gondolnád.
2013. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elsősorban ismerkedni szeretnék, nem kihasználni őket.
2013. máj. 29. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán van ilyen, esetleg olyan rossz körülmények között élő ázsiai nők "vására", akik ide akarnak jönni férjhez.

Az itt élők nem hiszem, hogy regelnének egy őket beskatulyázó oldalra, én ázsiai vagyok de eszem ágában sem lenne egy mangalány-gyűjtőoldalon társat keresni.

1. gondolom lennénk kb. 10-en, abból a fele kamu, 3-4 meg csak kíváncsiságból regisztrált.

2. a mi szempontunkból nem lenne társkereső, vagyunk mi és százasával kapjuk a leveleket amikben nem minket, hanem az egzotikumot akarják megismerni. Persze lehet, hogy valami jó is kisülhetne belőle, válogatni lehetne, mondjuk nekem az olyan randikkal nem volt szerencsém akik a japánságom miatt akartak megismerni. 2 hétig jártam egy animerajongóval, helyes pasi volt de elég borzasztó volt, mert semmi közös témánk nem volt és folyton animét akart nézni meg szusival etetni.

2013. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!