Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg itthon és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg itthon és mit mondjak azzal kapcsolatban, hogy lassan borotválkoznom kellene?

Figyelt kérdés

Légyszíves mondjatok valami jót.

Hogy tudassam végre szüleimmel, hogy kéne, mert hülyén nézek így ki?!

(Mert pénteken randim lesz, és normálisan akarok kinézni.)

16/F



2013. máj. 29. 15:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én is 16 f vagyok... én csak annyit mondtam apámnak, hogy kérek egy borotvát az övéi közül vagy egy újat, mert már zavar a bajszom... erre beszólt, hogy az még bajusz kezdeménynek sem mondható, ekkor közöltem, hogy tökmindegy mi az akkor is zavar, mert hülyén néz ki.

Felfogta és adott egy borotvát és bár nem kértem elmondta, hogyan kell "szabályszerűen stb." borotválkozni (elég precíz ember az Apám)

és gondolj arra, hogy ezen apád is pont ugyanúgy átesett mint te... ha van bátyád akkor neki is megmutatta, hogy kell stb...

2013. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

menyoda apukádhoz hogy mutasa meg én tavaj nyáron kezdtem most vagy 15 éves augusztusbaleszek 16

én még nemvágtammeg magam :D nemnehéz csak elsöre nemertem oda nyomni :D

2013. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!