Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az milyen mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milyen mikor megáll pasi a kocsival, kiszál és a lány után megy az utcán, hogy leszólitsa?

Figyelt kérdés
Nem szoktam ilyeneket gyakorólni, de mivel jelenleg nincs barátnő és melóban, társaságban nincs egy szabad lány se már régóta igy gondoltam másképp közeliteném meg ezt a helyzetet.

2013. máj. 31. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem pont olyan, mikor megáll pasi a kocsival, kiszál és a lány után megy az utcán, hogy leszólítsa.


Ha én lennék a kiszemelt inkább félnék.

2013. máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Zs.Bia ***** válasza:
Biztos, hogy megijedne, hogy mit akarsz tőle!
2013. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
jézus isten ne csinálj ilyet! ha én lennék a kiszemelted kb elsírnám magam félelmemben!
2013. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A frász jönne rám.
2013. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vicc nelkul. eleg gyakran elofordul hasonlo velem. Altalaban megkerdik,h merre van ez meg az.... nem tom h egyesek ilyenkor is megijednek es sikitva elfutnak?

kerdesre a valasz: probald ki... tok cuki :D

2013. máj. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ezt szerintem se csináld, inkább dudálj rá, hogy az egész utca odanézzen :DDD Vagy játszd el, hogy eltévedtél :) vagy, hogy elkooródott a kocsid és nem lehet felnyitni a motorháztetőt és meg kéne valakinek tartania, amíg megigazítod a valamit. (segg vagyok a kocsikhoz). Az a lényeg, hogy ha ilyen helyzetben szólítasz le egy lányt, nőt, akkor ne határozott szuper macsó legyél, hanem mindenképp segítség kérő, mert különben ráparáznak, és jogosan :) Szerintem az a legjobb, ha feladatot adsz és nagy hálás vagy érte, annyira, hogy meghívnád egy valamire. :)
2013. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor megnézem nem hagyta-e bent a slussz kulcsot, és ha nem akkor csalódottan továbbmegyek.

:D

2013. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy frászt kapnék, hogy el akar rabolni vagy akármi:D Kocsi nélkül nem zavar, ha leszólítanak az utcán.
2013. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én már csináltam olyat is, hogy elővettem a farkamat és mutogattam a középiskolás csajoknak. Egyikük nagyon szemezett vele.
2013. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szóval megijedne ettől sok csaj, na ennek az ötletnek is ennyi...legrosszabb esetben kipróbálom egy szerencsétlen/szerencsés csajon.
2013. máj. 31. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!