Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan pasi aki szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan pasi aki szeret lányokat hülyíteni, az elmondja a haveroknak/ismerősöknek hogy csak kihasználta a csajt?

Figyelt kérdés

Behülyített engem egy srác. Nem feküdtem le vele, de érzelmeim már voltak felé. 3 hónapig csak hülyített, azt hittem érez irántam valamit. Közben meg jó nagy idiótának gondolhatott akivel csak játszott.


De elgondolkodtam hogy vajon ezt elmondja-e majd a közös ismerősöknek. Ezzel dicsekszik egy ilyen típus, vagy magában tartja hogy milyen hülye voltam és csak szórakozott velem? Olyan ciki lesz ha megtudja a környezetem....


2013. máj. 31. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan haverjai vannak, akik szemében ez "menő" dolognak számít, már mint, hogy hülyített egy csajt, akkor el fogja nekik mondani. :-/
2013. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A haverjainak biztos hogy elmondta,én is jártam így,a szakítás után megismerkedtem az egyik haverjával,végül ő mondta el hogy elégé reklámozta a dolgot,meg mesélte hogy megdugott,szerencsére egymás mellett volt a termünk(azóta már elballagtam),úgyhogy szépen besétáltam a terembe és félhangosan megjegyeztem hogy elégé béna lehetett hogy észre sem vettem hogy megdugott...

Röhögtek rajta,meg már nem volt akkora a szája,de akkor sem "kárpótol"azért amilyen volt...

2013. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hááát ez nem hangzik valami jól....Mondjuk mondom mi nem szexeltünk. Csak én meg már a másik kategória vagyok aki nehezen enged csókot is akár. Így csak 1-szer engedtem neki mikor lekapott nyelvesen, aztán mondtam hogy korai még. Aztán már csak szájrapuszik voltak. De amúgy meg rólam inkább azt terjesztheti hogy aszexuális vagyok :D vagy ilyesmi. Mondjuk belegondolva az ismerősök tudják hogy egy visszafogott csaj vagyok, tehát inkább az lenne megdöbbentő nekik ha engedtem volna neki mindent orrba-szájba néhány tali után.
2013. máj. 31. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,én is azért sétáltam be a termébe és közöltem hogy béna lehetett hogy észre sem vettem mert szűz voltam,semmi olyan nem volt köztünk,ezért is b*szta fel nagyon az agyamat...
2013. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaaa, na akkor így már értem. Szép lesz ha rólam is ilyeneket mond...
2013. máj. 31. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!