Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érdemes nála próbálkoznom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes nála próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam (lány) aki jövőre elmegy,tavaly sokat beszéltem vele neten,és engem kérdezgetett a haveromról hogy neki ki tetszik,de a csajt már nem érdekli a fiú,már alig beszélnek suliban,mert egy csomószor kcsg volt vele.

A csajszi tudja hogy tetszik nekem,tavaly még volt rajtam felesleg ami meglátszott..amúgy meg nem is hívtam el soha sehova.


Idén : Néha rám írt lecke ürügyén,másról nem beszéltem vele neten.

Iskolában sem beszéltem vele annyira sokat,de talán most kicsit másképp néz rám,nem tudom..

Pl. Tegnap óra előtt (mögötte ülök) barátnőivel csinált képeket,és úgy szívet mutattak,és a fejem pont a közepén volt,meg mutattak hogy jajj most csináltunk közös képet,te is látszol,mondtam hogy oké,de ne tegyétek fel netre(mosolyogva mondtam és ő is nevetgélt..)


Bár szerintem tetszik neki egy másik fiú az osztályból,vele járt is tavaly kb. májusban..


De azzal a fiúval akivel májusban járt tavaly,eléggé hasonlítunk,magasságra,meg testfelépítésre..

Azt nem mondom hogy fogytam tavaly óta,de tartom a súlyomat,tavaly szeptember óta és most már 184 cm vagyok,84 kg-val.

Már csak a hasamon van némi felesleg!Kedves vagyok,visszahúzúdobb iskolában,jó tanuló,jól öltözködöm(ettől függetlenül nem vagyok divat bzi),és elől oldalra zselézem a hajam.

Érdemes megkísérelni egyszer?Inkább nyáron mert akkor ha visszautasítana nem látnám többször..

Tippek?


2013. máj. 31. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

3, 15, 28, 42, 71


hidd el, jó tipp.

2013. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2. R*hadtul nincs jogod így beszélni a másikról, főleg ha nem is ismered. Most a háza elé nem mehet oda, hogy "Héé szivi, megjöttem, járunk kicsim?"


Szerintem hívd el valahova.

A külső egyáltalán nem minden, de ha hasonlítasz a másik srácra, aki tetszik neki, akkor valószínűleg ez az alkat az, ami nála bejövős.


Jah és légy magabiztos! Itt is folyton bizonygatni akarod, hogy tavaly volt rajtad fölösleg, de már teljesen rendben vagy. Nála ezt felejtsd el, légy természetes. :)


17/L

2013. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a harmadiknak!

Majd nyáron elhívom valahova,addig kitalálok valamit.


#2 : Tudod,nem neten ismerkedtem meg vele,hanem iskolában,attól hogy néha beszéltem vele neten azt nem azt jelenti..

Iskolában is szoktam vele beszélni,csak ott a barátnői körül van mindig ezért nem olyan a téma..remélem levágtad,vagy olvass könyveket!


Jöhetnek még válaszok! :)

2013. máj. 31. 16:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a 3-asnak az első mondatért,a kettes válaszára :)
2013. máj. 31. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2-est jelentettem a moderátornak.


Sztem pont jó az alakod :)

Hívd el fagyira vagy mozira

2013. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Te inkább sehogy ne próbálkozzál, mert neked ez nem megy, túl körülményes, ostoba vagy. Inkább menjél php-ni.
2013. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!