Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedéskor korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedéskor korai felvetni még a találkozót?

Figyelt kérdés
Kb. 1,5-2 hét telt el a netes megismerkedés óta. Kép alapján és a leírtakból szimpatikus a lány, szerintem én is neki. Nemrég felvetettem a találkozás lehetőségét. Korai? Az ilyet érdemesebb minél előbb letudni, nehogy a net alapján kialakult képhez képest csalódás legyen élőben, nem?

2013. jún. 1. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyéntől függ. Én volt, akivel 3 nap ismerkedés után találkoztam, de olyan is, akivel 1 év elteltével. (Persze ehhez a távolság is közre játszott.) Utóbbival azóta is együtt vagyok. :-)

Nem lehet általános közhelyeket felhozni, hogy "minél hamarabb talizni kell, hogy ne legyen csalódás". Nem mindenki kamuzik neten keresztül, és bizony van, akit tök jól meg lehet ismerni így. Ráadásul jobb úgy találkozni, amikor már megkedvelt.

De persze egyéntől függ.

2013. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek az ilyesmivel túl sokat várni. Minek? Mostani barátnőmmel kábé 10 perc és három üzenetváltás kellett a randi megbeszéléséhez, és több mint másfél éve vagyunk együtt. Nincs semmilyen szabály itt... :)
2013. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha már felvetetted úgyis mindegy nem?
2013. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, mostmár mindegy. Ha nem akar akkor meg legalább nem raboljuk egymás idejét.
2013. jún. 1. 10:17
 5/7 A kérdező kommentje:
kb 20 perc vonat választ el minket, szóval nem akarok évekig írogatni, nem is tudnék mit. Ennyi erővel a szomszéddal is 1 év chatelés után lehetne talizni, az röhejes.
2013. jún. 1. 10:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet a találkozó... :)
2013. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kacsacsoruemlos ***** válasza:
minél előbb annál jobb.
2013. jún. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!