Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Internetes ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Internetes ismerkedéskor milyen esetben írnátok egy lánynak romantikus filmről, hogy láttátok, és majdnem elsírtátok rajta magatokat?

Figyelt kérdés
2. mi vezérelne titeket akkor, amikor romantikus csónakázásra hívnátok el egy lányt az első randin?
2013. máj. 10. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Lányként mondom tesó SOHA ne írj ilyet!..
2013. máj. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát például abban az esetben ha igaz lenne. Nem nagyon nézek romantikus filmeket. De a Szerelmünk lapjai pl megható volt még ifjoncként.

2: egyértelműen az mint amit Cartman mikor elviszi a többieket, megölni és bedobni a tóba :D

2013. máj. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1: Én max. a terminátor kettőn sírtam el magam, de azon minden jobb érzésű fiú elsírja magát...


2: Hogyhogy mi. A szex!!!! :D

2013. máj. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő is arról a filmről írt.
2013. máj. 10. 00:54
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor most lebuktam, hogy én vagyok az? :D
2013. máj. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
te mikor láttad? kivel ismerkedsz?
2013. máj. 10. 01:00
 7/9 anonim ***** válasza:
:) csak vicceltem. nem én vagyok.
2013. máj. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tudom :D
2013. máj. 10. 01:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mondta,hogy romantikus /érzelmesebbnek tűnjön,de ettől még lehetett igaz is.
2013. máj. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!