Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket zavarna vagy hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszosablak kérdése:

Titeket zavarna vagy hátrány lenne lányok?

Figyelt kérdés
Ha a fiu rock zenét szereti de nem öltözik úgy? Más zenét kedvelő lányok hozzászólásai előnyben mert inkább azok jönnek be mint a rocker öltözködési lányok ( :

2013. jún. 3. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Aki klasszikust hallgat, az sem öltözik Mozartnak. :)
2013. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mindenféle zenét szeretek, hangulatfüggő hogy mit hallgatok. ÉS nem a fiú zenei ízlése fogja meghatározni, hogy tetszik-e vagy sem.
2013. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én is rockker vagyok mégsem öltözök úgy

...na jó, csak Rockmaratonon nem igaz ez :D

2013. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nem, én is hallgatok rock zenét sőt klasszikust is!

De ha valaki kedvel biztos nem azt fogja nézni mit hallgatsz! :)

2013. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a rock-ot, de csajosan öltözködöm, viszont nekem bejönnek akik úgy öltözködnek, de igazából teljesen mindegy, nem az a mérvadó :) Múltkor voltam egy tankcsapda koncerten rózsaszín felsőben, kicsit kitűntem a tömegből :D
2013. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nálam fontos egy pasi zenei ízlése, szeretem ha hasonló az enyémhez, és én is főleg rockzenét hallgatok, de egyáltalán nem öltözök úgy, szerintem a külsőmről simán a popzenéhez sorolnának és meg is lepődnek amikor elmondom h miket hallgatok.Egyáltalán nem hátrány.
2013. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is rockzenét hallgatok, hallgatok mást is, pl. Two Steps From Hell-t vagy ilyeneket, és hasonló helyzetben vagyok az előző válaszolóval: kinézetem alapján úgy tűnhet, hogy lassú, "mai" számokat hallgatok, és amikor kiderül, hogy rockot és metált hallgatok, akkor úgy nem nagyon tudnak eligazodni az emberek: )
2013. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Előző vagyok!

Egyszóval szerintem attól függetlneül, hogy rockzenét szeretsz, nem kell úgy öltöznöd. Mikor megismerkedsz valakivel, legalább nem tudja rögtön, hová is tartozol zenei ízlésben: )

2013. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a rock zenét mégse öltözködök úgy.L
2013. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!