Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ápolt, vagy sárga fogak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ápolt, vagy sárga fogak? Lányok! Előny ha egy fiúnak fehérek a fogai, vagy nem igazán szempont? (Kép)

Figyelt kérdés

A képen nem a legszebb mosoly, de az enyém van.. Mit gondoltok róla?

Ti mennyire tartjátok fontosnak ezt a dolgot?


[link]



2013. máj. 19. 16:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%

Fontos!

Ez szép! Fehérítés?

2013. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Napi 2-3 fogmosás, fogselyem, listerine szájvíz. Nem kávézok, viszont ritkán dohányzom. :) Köszi !
2013. máj. 19. 16:52
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előny.Főleg ha mosolyog és egy tiszta,ápolt mosolyt látok:D
2013. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%

szép

én kávézom, de nem látszik, ugyanis nem csak az tesz rosszat, a színes üdítők is,

sok múlik alapjában véve a fogzománcon is N

2013. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sárga fogúaknak is barátnőjük, de azért biztos a fehérre fognak szavazni. Ha egy vén kövér szőrös férfi megtud húzni egy gyönyörű szép fiatal lányt akkor a valóság mutatja, hogy nem mindig a külső győz.
2013. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
5# teljes mértékben egyetértek. :D
2013. máj. 19. 17:02
 7/33 anonim ***** válasza:
23%
Szép fehérek a fogaid azt aláírom, de a mosolyod annál kevésbé szebb. Nem tudom erőltetted e vagy sem, de olyan mintha kényszer mosolyognál. Ha nem szép a mosolyod , akkor ne mosolyogjál, nem kell mindenkinek mosolyogni. Nem akarom lerontani az önbizalmadat, de legyen bármilyen sárga fogú az adott srác, ha a mosolya szép, akkor az fogja a sunát döngölni, nem te.
2013. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szép fehér fogak vonzóbbak mint egy sárguló. De is a sárgaság önmagában nem is baj! Mert az idővel természetes. Csak ne legyen lepedékes, szuvas egyszóval rossz... Meg ne legyen szájszaga :D
2013. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem akkor szép,mikor kukoricasárga.Csak a nyámnyila kákabelűeknek van fehér foguk.
2013. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
7- Dehogy, nem így szoktam mosolyogni :D Egy ismerősömnek akartam eredetileg megmutatni csak és úgy akartam, hogy minél jobban látszódjon.. Mellesleg köszi, hogy aggódsz de nincs problémám csajozás téren :))
2013. máj. 19. 17:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!