Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Reggel illetve délután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Reggel illetve délután más hogy viselkedtek? Neten azt várjátok hogy a fiú írjon rátok?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő :

Megismertem egy lányt a buszmegállóban év elején,minden reggel beszéltem vele,és mindig mosolygós volt általában.

Aztán 2x elhívtam valahova,először azt mondta hogy az apjánál lesz a hétvégén,mert elváltak a szülei,másodszor meg az időre fogta.

Vagyis inkább úgy volt,hogy mondtam a tavaszi szünetben hogy elmehetnénk valahova sétálni.,azt mondta hogy ha jobb idő lesz,és szünet utolsó napjáig fel se jött.

Ezek után csak köszöntünk egymásnak a buszmegállóban,és nem is beszélgettünk.(Sose mosolyog reggel köszönésnél)

Aztán 3 hete délután láttam,köszöntem neki,szépen mosolyogva visszaköszönt.

Eddig sosem like-olt egy képemet se,de a tegnapira igen..először..1 év alatt majdnem..


Érdemes megpróbálnom nyáron újra elhívni?

Lehet tetszem neki,csak tényleg rossz időben próbáltam elhívni?


Neten amikor még beszéltünk mindig én írtam neki,de nem azonnal olyan jó 1 óra után miután feljött..

Mióta 2x elhívtam valahova,(1x apjánál volt,2. azt mondta ha jó lesz az idő,aztán szünet végéig fel se jött..)

azóta nem beszéltem vele se élőben,sem neten..

Azt szoktátok várni hogy a fiú írjon nektek,semmilyen esetben nem írnátok ti először?


Hozzátenném hogy reggel alatt olyan 6:00 körüli időre gondolok,délután alatt 2:00 óra körüli időt.

Köszi aki elolvasta!


2013. jún. 5. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes többet próbálkoznod. L/23
2013. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a pasi, ráírok, keresem.


Hogy a fő kérdésre is válaszoljak: én speciel másképp viselkedek reggel. Az első kávé-cigi kombóig aki hozzám szól, halál fia. Reggel hatkor meg még élő ember nem látott ébren, maximum buliból hazajönni. Délután kettő felé meg már jobb a hangulatom, az a 3. kávé magassága. De igazán elememben este 6 és 9 között vagyok. (Ugye látjuk, hogy tkp. a fő kérdésnek halálosan semmi köze nem volt a történethez?)

2013. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy probat meger. Max azt mondja h nem...
2013. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Válasz a kérdéseidre:

Nem viselkedek másként reggel, meg délután.

Ha egy fiú tetszik akkor ráírok, nem várom a sült galambot.

19/L

2013. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kétszer hívtad el. Ha akarsz vele lenni, akkor hívd el még egyszer. Kínálj olyan programot, ami konkrét, és neki is tetszik.

Én igenis várom, hogy a srác írjon, és küzdjön és nem írok, mert a tapasztalatok alapján sokszor pazarlás és a nyomulással elijeszthetem őt.

L/21

2013. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!