Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek nyomja le tudatosan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek nyomja le tudatosan egy fiú egy lány önértékelését?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
elég baj az, ha le tudja :(
2013. jún. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha párkapcsolatban történik ez: kevésnek tartja magát a lányhoz, és ezzel akarja a lehúzni maga mellé, hogy aztán a lánynak esze ágában ne legyen elhagyni őt. Mivel, ha a lány nem veszi észre a kis játszmát, az alakulhat ki benne, hogy ő tényleg alig ér valamit, örüljön, hogy legalább ennek a fiúnak kell. Ezt tapasztalatból írtam.
2013. jún. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az előzőnek igaza van.ez így van.az én barátom is ezt csinálja..vagyis csinálná,ha hagynám magam.más mondja minek vagyok vele,mikor kapnék 100x jobbat,ő meg aztmondja,hogy ha elhagyna senkinek nem kellenék..nem szabad hagyni magad..
2013. jún. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

exem ugyan ezt csinálta 3,5 évig, majd szakításkor ezzel köszönt el: "nem fogsz még egy olyan fiút találni, mint én"

HÁT örülök, hogy nem kaptam egy akkora seggarcot, mint ő:)

a mostani Párom vele össze sem hasonlítható, nem hiába költöztem össze vele:)

2013. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!