Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az exem haverja nyomul rám....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem haverja nyomul rám. Mennyire gáz, ha belemegyek a találkozgatásba, és talán össze is jövünk?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem a srác,de egyelőre alig ismerem,nem érzek iránta semmit,max szimpátiát. 2 hónapja szakítottam az exemmel,és ő még mindig szerelmes belém,de tudja,hogy nincs esély rá,h összejövünk,mégis reménykedik. Ez a haverja pedig nyomul rám... pontosabban egy "távoli haverja",és csapattársa is egyben. Végül is ismerkedni,randizgatni akarok,csak az zavar kicsit h az exem haverja. Mennyire lenne gerinctelenség,ha találkozgatnék vele,és ha úgy alakul,esetleg össze is jönnénk?

20/L


2013. jún. 6. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki a fenét érdekel? Ha egyszer ex az ex, akkor kinek mi köze ahhoz, hogy kivel jössz össze? Nem gerinctelenség, vágj bele nyugodtan!
2013. jún. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát nagyon... most tényleg, muszáj neked pont az a srác? egy kicsit hagyj a szerencsétlen exednek nyugtot hadd heverjen ki téged... próbálj nem a szeme elé kerülni ha már te jobban jöttél ki a szakításból mint ő, légy rá tekintettel... és addig ne az ő haverjai után nézelődj... mondd meg nyugodtan a havernak, hogy majd később nyitott lehetsz, de még nem akarsz belemenni, mert szemétségnek érzed.
2013. jún. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem közeli barátja, akkor úgy nem gáz. Azért necces ha haverja, mert ugyanabban a körben lennétek. Nekem legalábbis az necces volna. Ha nem haraggal váltál el a volt barátodtól, nem volt szar alak, akkor szerintem tapintatosan kell neki beadni a dolgot. Ha túl hamar összejössz vele, akkor biztos azt fogja gondolni, hogy sitysuty kiheverted, nem volt az egész kapcsolatotok olyan fontos neked, hogy meg se gyászold hogy úgymond. Akkor meglehet hamarabb túl fog jutni rajtad és kiszeret belőled.


Amikor én szakítottam az exemmel, érdekes mód nem is egy haverja rám nyomult és közeli barátja volt mindkettő és nem érdekelte őket, hogy mit szólna a volt hapsim, mert pont mivel már csak a volt hapsim. Én egyikkel sem akartam semmit és én nem is akartam volna visszakerülni abba a közegbe. Később megint nyomult egy 3. haverja, aztán azt mondta nekem az ex, hogy fogadtak rám mikor adom be a derekam neki és hogy meddig leszünk együtt. Ilyen ganéj volt világ életében, utána sem javult meg, megbizonyosodtam arról; jó hogy szakítottam vele. Ő a szakítás után 2 nappal már találkozott is egy csajjal, össze is jöttek. Bennem ez is csak megerősítést okozott.

2013. jún. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!