Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondhatom neki ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatom neki ezt?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok nagyon egy lányba és holnap el szeretném neki mondani haza felé az úton (együtt járunk haza a suliból)

Mondhatom neki ezt?

"XY! Szeretlek!"

Vagy valami ilyesmit?


2013. jún. 6. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:

ez elég béna amúgy de konkrét :D

talán szerencsésebb lenne, ha úgy kérdeznéd meg, hgoy

"XY! Mi lenne ha megpróbálnánk együtt?"

így ha nem akarja, nem lesz annyira gáz, hogy "huuu szerelmes belém, szegény"

2013. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát eleinte szerintem próbáld megtudni, hogy ő hogyan érezhet. Azt meg, hogy mit mondj felesleges találgatni az a helyzettől függ majd lehet kisregényt fogsz nemi regélni, lehet két szó lesz.
2013. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elvileg az anyukája azt mondta az enyémnek hogy ő is szerelmes belém (multkor találkoztak)meg otthon mindig rólam beszél...és mások is azt mondják meg kérdezgetik hogy járunk(-e), őt már úgy látom hogy idegesíti, de az egyik közös ismerősönk azt mondta hogy ő mindig ilyen volt...

Szerintetek?

2013. jún. 6. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj de cukik vagytok :)) sztem megmondhatod neki, de készülj fel rá hogy lehet annyire meglepődik, hogy nem tudja normálisan lereagálni a helyzetet
2013. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
először mondd neki, hogy nagyon tetszel, fogd meg a kezét és nézz a szemébe és utána csókold meg.
2013. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát ha neki is tetszel, akkor az tök jó!

szerintem is először mondd azt inkább, hogy tetszik neked.

az nem olyan letámadós. és majd a későbbiekben mondd el neki, hogy szerelmes vagy belé.

2013. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!