Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ha tetszik egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha tetszik egy pasi milyen jeleket adtok? Non verbális jelekre gondolok, testbeszéd stb. Írnátok egy rövid listát? (a nagyon csinos lányok pedig privit :D)

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemezés, mosoly, haj igazgatása.
2013. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
távolságtartás vagy apró mozdulatok a másik felé, véletlen érintések, folyamatos mosoly, meg nem szakadó mesélgetés...ilyesmik :-D
2013. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Épp tegnap kérdeztem erről egy ismerősöm, aki jobban ismer: azt mondta, ha nagyon tetszik valaki, akkor jelentősen halkabban beszélek, elpirulok, bizonytalanabb vagyok, önkéntelenül is közelebb megyek az adott sráchoz, és olyan zavartan elmosolyodok.
2013. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az attol fugg. Volt hogy egy pasi annyira tetszett hogy meg csak ranezni se mertem! :D De en olyan ritkan lattam olyan pasit aki igazan tetszhetett volna! Mindig irigyeltem ezert a ferfiakat!
2013. jún. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Jah elfelejtettem valaszolni! :D Szoval: Sokszor feled pillantas, folyamatos mosolygas mint a vadalma, fiatal lanyzok meg hangosan kacarasyhatnak is figyelemfelkeltes celjabol. kontaktuskereses, hajpiszkalas, mikor beszelsz hozza elnez, nem allja a tekinteted de mosolyog.
2013. jún. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!