Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az a viselkedés, ami a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a viselkedés, ami a 'könnyen adom magam' kategóriába tartozik, és mi nem tartozik bele?

Figyelt kérdés
Randizásnál nem szeretném könnyen adni magam. Viszont nem tudom, ez kinek mit jelent. Mondanátok példákat(ne extrémeket, azt talán meg tudom különböztetni). De hol az átmenet a 'könnyen adom magam' és a 'küzdeni kell értem' között? Fiúk és lányok válaszát is várom.
2013. jún. 7. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Én úgy gondolom, hogy úgy viselkedj, ahogy neked természetes, kényelmes.


Legalábbis én így tennék, mert ha belekényszeríteném magam a kettő közül valamelyik "szerepbe", akkor ott lenne a "mi lett volna a a másikat választom?".

Így viszont jön aminek jönnie kell, legalább Te magad lehetsz.

2013. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az már az első randin kiderül ki adja magát könnyen. arra gondolok hogy már ott megtörténik az első szex - az már könnyen adásnak számít.
2013. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet univerzálisan megmondani, mindenkinek más fér bele. Nálam pl. a könnyen adja magát mondjuk az, ha lefekszik a sráccal első randi után, ha rámászik direkt, ha felmegy a pasi lakására, ha engedi a taperolást (nyilván nem a kézfogásra vagy egy vállsimításra gondolok). Én pl. egy csókot nem tartok még annyira könnyűvérűnek első randin, de van, aki szt elegáns nő max. kézfogásig megy el. Tehát embere válogatja.
2013. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valahogy belül azt érzem, első válaszolónknak van igaza. Nem is szeretném megjátszani magam, csak azt sem szeretném, ha azért dobnának később, mert unalmas lettem, és még teperni sem kellett értem.

Az első randin szex szerintem evidensen az első kategória.

2013. jún. 7. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez ízlés kérdése,szerintem is viselkedj természetesen,annyit engedj,amennyit jónak látsz,és akkor nem lesz baj.
2013. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és mi az amire azt mondjátok, hogy küzdeni kellett valakiért?
2013. jún. 7. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a barátommal 4 hónapig "randiztam", bár azt tudni kell, hogy akkor ért véget egy 7 éves kapcsolata, jegyben jártak, stb, szóval neki sem volt könnyű, nekem meg pláne... nem tudtam, mit érez, hogy van, mit akar, mit nem. Barátokként kezdtük, rendesen találkozgattunk, eljártunk ide-oda, kávézni, ebédelni vagy csak sétálni, beszélgetni, ezt akkor egyáltalán nem randinak fogtam fel. Aztán beindultak a dolgok, érintések, simogatás, flört... innen is viszonylag sokára, talán 2 vagy 3 hét múlva jutottunk el a csókig. Szerintem jó volt, így, nem kapkodtuk el, de nem is tűntem frigidnek, tudtam, hogyan kell fenntartani az érdeklődését (a mosoly, pillantás milyenségén, egyéb apró gesztuson sok múlik például). 1,5 éve vagyunk együtt, minden a legnagyobb rendben, ő úgy gondolja a mai napig, hogy küzdeni kellett értem, kihívás voltam, és ezt nagyon nagyra értékeli, végig érdekes voltam/vagyok számára.

21l 31f

2013. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!