Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy fiúnak pattanás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiúnak pattanásos az arca attól függetlenül még bejöhet nektek? :S

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
nem a külső a legfontosabb! ...
2009. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a lányok szeretnek nyomkodni :D legalábbis én. persze azért ápolni kell a pattanásokat, de ha nem olyan durva akkor nem gáz :)
2009. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

23 éves fiú vagyok, nagyon pattanásos...

eddig minden lány lekoptatott...

erről ennyit

2009. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Számít a külső szerintem a fiatalok körében nagyon!

Attól, hogy pattanásos vagy, még próbálkozz, csajozz, ha külsővel nem tudod megnyerni a "kiszemeltet", humorral simán. A humor szerintem (vagyis számomra legalábbis) a legfontosabb tulajdonság.

E miatt ne legyél elkeseredve (ha egyáltalán elvagy), biztos van olyan tulajdonságod ami tetszik a csajoknak! ;)

Lilla.

2009. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

most lehet bunkónak fogok tűnni,de..nálam számít hogy van-e pattanása vagy sem >.<

15L

2009. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
ha bevalljuk ha nem mindenkinek számít a külső valamennyire. tudjátok a mondás: külső megfog, belső megtart.. viszont ha egy kedves, humoros, beszédes, barátkozós pasi vagy, le tudod venni a lábukról a nőket nem fogja érdekelni őket:D amugy meg menj el egy kozmetikushoz és nyomasd ki ha nagyon durva vagy irass valami kencét nem gáz kenni magad egyáltalán =) ha meg kicsit pattis csak nyomd ki magadnak senkit se fog érdekeli mi is pattisak vagyunk.. 17L
2009. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

nos, őszinte leszek, nekem személy szerint nem jöhet be.

20/L

2009. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint engem nem zavar ha van egy két pattanása de ha már sok van azt valahogy kezeltetni kellene.
2009. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát figy ez mindenkinél más.

Nekem pl a barátom arcán csomó pattanás van ,de nem érdekel....amikor megszerettem nem néztem a hibáit...és most sem nézem...

próbáld a csajoknak a belsődet mutatni....mutasd meg mennyire jó a humorod,milyen kedves vagy ...meg ilyenek .... én is pattanásos voltam ....de a barátomat nem zavarta..mostmár nem vayok az,mert találtam egy jó kis krémet ajánlom neked is ,ha a pattanások elveszik az önbizalmadat....

oriflame natural skincare Scrub Cleanser

nekem bejütt 1-2 hónap és nincs pattanás...

nah sok sikert


és több önbizalmat...a csajoknak nem kell olyan srác,aki magát sem értékeli :D


16/L

2009. okt. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha megfo a belsője és belelszeretek akkor nem azt fogom számolgatni h hány db van az arcán..és én is szeretek nyomkodni amugy is :D

Nekem ő a leghelyesebb a pattanásaival 1ütt,akivel már 3éve vagyok és eddig vele a lejobb a szex is,a sok kis bababőrü kockahasu dzsigoló semmit nem ér,pláne az ágyban:D (ezt tapasztalatból mondom) az kevés ha jól néz

ki vki!!

21/L

2009. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!