Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt mar olyan, h. azt ereztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan, h. azt ereztetek, h. nem vagytok/lesztek eleg jok neki?

Figyelt kérdés

Mostanaban ismerkedunk, egyelore csak levelezunk, chatelunk. Lattuk mar egymast eloben, de csak messzirol, el kellett rohannom, nem tudtam odamenni hozza.

Izgulok, h. nem fogok megfelelni neki, hogyan lehet ezen felulkerekedni? Aranyos, szep, okos. Nem kerdeztem ra nyiltan, de biztosan nincs baratja (akkor nem ismerkedne velem). Ez mondjuk furcsa is, hogy lehet, hogy egy gyonyiru lanynak nincs baratja?! Na, mindegy.

A masik gonfom, h. o sokkal gazdagabb, mint en, jo allasa van, en meg meg tanulok. Mindketten hazajarunk a szulovarosunkba hetvegente, de o masik varosban el/dolgozik... egyelore ez is gond, mert meg ha minden klappolna, meg akkor is ott van, h. masik varosban van, bar en eleg mobilis vagyok, de akkor is....

Ti mit csinalnatok? O 24, en 28 vagyok.

Nagyon tetszik, kedves, illedelmes csaj, de megis bennem van a "felsz", pedig nem kene... mar nagyon regora keresek egy ilyen lanyt, mindenkivel nem allok ossze, nem az en stilusom, (pedig alkalom lenne ra mindig...) epp ezert, nem ismerem annyira meg (kb. 2hete), de vegre, hosszu keresgeles utan raakadtam talan valakire, akivel sok szep dolgot el tudnek kepzelni.


2013. jún. 11. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
én sokszor érzem azt, hogy nem vagyok, ugyanakkor néha érzem hogy nem érzem hogy érzem hogy vagyok.
2013. jún. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem már volt ilyesmi, azt éreztem, én neki nem lehetek elég. Aztán mégis én kellettem(fél évre). :)


(mondjuk van ennek árnyoldala is, mert ő fél év után kidobott és azóta, ahogy ő mondta: undorodik tőlem. Hát, na.. pedig nem jogos. Szóval a végén csak nem lettem elég jó. De neked hajrá!)

2013. jún. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Add meg neki az eselyt, hogy ezt o dontse el. Nem tudhatod elore mit fog gondolni rolad. Ha osszejottok a tobbi ugyis kialakul (ki-hol dolgozik, el, hova jar haza, stb).
2013. jún. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor azt se furcsálljam, hogy nincs barátja? Kicsit hihetetlen, de végül is nekem sincs barátnőm.... Nem tudom! :)
2013. jún. 11. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha tényleg kedves, mint amilyennek gondolod és őt sem zavarja az anyagi különbségek, akkor vágj bele! Nem lenne jó lemaradni a lehetőségről.
2013. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én a mai napig úgy érzem nem vagyok elég jó. pedig 3 éve vagyunk együtt, el is vett feleségül...boldogok vagyunk együtt, mégis azt érzem minden nap, hogy mi a fenét láthat bennem, mert sokkal jobb csajokat kaphatna...


27/N

2013. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!