Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azoktól kérdezem akik mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdezem akik mindig is komoly kapcsolatra vágytak, ti sosem éreztétek úgy, hogy lemaradtok valamiről és be szeretnétek pótolni, új élményekre vágytok? (N)

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem mindenki kíváncsi arra hogy vajon mással milyen a szex,ezért érdemes legalább 5 emberrel lefeküdni egy komoly kapcsolat előtt.Ne akkor kezdjen már el vergődni az illető amikor benne van egy komoly kapcsolatban,utána meg jönnek a félrelépések
2013. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem. Soha.

Az új dolgokat a párommal próbálom ki. Nem kell ahhoz új fickó, hogy ne mindig a megszokott legyen.

8 éve vagyunk együtt.

Előző kapcsolatom 5 évig tartott.

2013. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én teljesen megértelek téged. Szerintem akármilyen komoly egy kapcsolat, ha nincs "referenciája" az embernek, akkor előbb-utóbb tudat alatt biztos elkezdi piszkálni a fantáziáját a dolog valamilyen formában. Ha gondolod, írj privátot, és folyt. köv. (26/F)
2013. márc. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én amúgy sem könnyen kommunikálok az emberekkel, nem még hogy szexeljek is egy olyannal,akivel nem annyira bizalmas a viszony. Na meg látom, hogy sokan kibeszélik az alkalmi partners :S
2013. márc. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nem éreztem úgy, az alkalmi keféléseket meghagyom az állatoknak.
2013. márc. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
21 éves koromig nem éltem semmiféle életet, mostanában megint szinte semmi és könnyebben fel tudnám sorolni kivel nem szexelnék. Mindenkivel aki nem taszít, pedig mindig is komolyra vágytam. Azt szerettem volna, hogy az első legyen az utolsó és ilyesmi idealista badarságok. :)
2013. márc. 31. 03:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De. Fel is adtam,úgyhogy amíg nem lesz komoly,addig szexpajtásom lesz.:)
2013. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!