Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék, hogy legyen jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy legyen jó szövegem meg humorom?

Figyelt kérdés

26/f vagyok és szűz. Sok kérdésnél olvastam,hogy jó szöveg kell meg humor kell a csajozáshoz. Igen ám,de nekem egyik sem adatott meg. Ha vért izzadok,sem tudok poént kipréselni magamból. Pedig mikor beszélgetek egy társasággal,apait-anyait beleadok,hogy tudjek valami vicceset mondani,de semmi. A jó szövegről csak annyit,hogy nem szeretnék semmiféle sablondumát megtanulni,inkább saját anyaggal dolgoznék.


Ha esetleg valaki a jó tulajdonságokkal jönne,azokat inkább defektnek,fogyatékosságnak tartom.


2013. jún. 11. 10:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó tulajdonságokat tartasz fogyatékosságnak?
2013. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A soraiból egyenesen sugárzik,mennyire önbizalom hiányos vagy.Első körben ezen kéne segíteni,azután kicsit oldódni,lazábban venni ezeket a dolgokat.Amíg így rá vagy feszülve a témára,addig nem is fog semmi összejönni.Egyébként pedig a bolti pénztárostól elkezdve a pultos csajon át a postáskisasszonyig végtélen tárháza tárháza kínálkozik a flörtölési,ismerkedési lehetőségeknek,csak bátornak kell lenni.
2013. jún. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

A fogyatékosságaim:

-Segítőkész vagyok

-Udvarias vagyok


Hirtelen ennyi jut eszembe.


Az önbizalomhiányon dolgozok,Brain tracy könyvét olvasom. Próbálkozom,egyszer csak sikerül kilábalnom.Ha nem,még mindig ott az öngyilkosság,mint univerzális probléma megoldó mód.

2013. jún. 11. 10:33
 4/22 A kérdező kommentje:
Meg azt sem tudom,hogy kell flörtölni.:S
2013. jún. 11. 10:35
 5/22 zoliba' ***** válasza:
33%
rádiókabaré, stendupok. Sok életszerű poént lehet lopni. Bár ez velünk született tehetség,szal ha ez nincs meg,akkor még fejen is állhatsz. (csak ne más fejére) na ez egy poén volt.
2013. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Először talán próbáld meg a humort élvezni és érteni passzívan, akár egyedül.
2013. jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Kezdetnek már az sem rossz, ha (akár itt) így, eldumálgatsz valakivel. Aztán utána jöhet az élet!:)
2013. jún. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Pedig vizuélaizálni is szoktam,ott bezzeg megy a nevettetés,de élőben nem. Miért is menne?:S
2013. jún. 11. 10:42
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a humorérzék születik az emberrel, az önbizalomhiány abban befolyásol, hogy mered e használni. Poént lopkodni ne akarj, mert azt a poént el kell sütni, ha ez nem megy, akkor csak égeted magad. Ha nem vagy nagy dumás, akkor ne is akarj az lenni, mert azzal csak rontasz a helyzeteden.


Sokszor leírtam már, de még le is fogom sokszor: önmagad keresd meg. Lehet, hogy a felszín ezt hiteti el veled, de semmivel sem vagy szarabb ember, attól, hogy nem vagy a szavak és poénok embere! Viccesnek és szórakoztatónak nem csak úgy lehet lenni, hogy ontod a poénokat, egy csomó embert ismerek, akiknek totál szar a dumájuk, mégsem unalmasak.


Te nem azért vagy szűz, mert nincs humorod, hanem mert nem szereted magad, nincs önbizalmad. Ha te nem hiszed el magadról, hogy alkalmas vagy egy párkapcsolatra, akkor ezt mások is így fogják gondolni, ez ilyen egyszerű. Keresd meg azt, amiben jó vagy, ami sikerélményt ad, ez pedig ne a poéngyártás legyen!

2013. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"ott bezzeg megy a nevettetés,de élőben nem. Miért is menne?"


Kérdés megválaszolva. Téged pusztán az választ el a vicces státusztól, hogy félsz, hogy esetleg nem nevetnek, hogy negatív visszacsatolást kapsz.


Ahogy az előbb is írtam: a huszonévesen is szűz emberek, akikkel találkoztam, általában csak önbizalomhiány miatt voltak azok.

2013. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!