Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig tart ez a sorozat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart ez a sorozat?

Figyelt kérdés
tavaly március óta 8 csajom volt, mondjuk inkább randizgattunk, mivel egyik se tartott tovább 1,5 hónapnál, mikor találok már valakit akivel tovább tart? (mindegyiket ismertem előtte)
2013. jún. 11. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak a sors tudja hogy ez mikor változik meg, rengeteg haverom jár ugyan olyan cipőben mint te. Talán neked nem olyan csajok közül kéne barátnőt választani akiket ismersz,hanem merj belevágni egy ismeretlenbe.
2013. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet az kéne, de ismeretlenekkel sose tudok olyan lenni mint azzal akit ismerek. A legtöbbet csak látásból ismertem előtte amúgy, egy kisebb egyetemi karról.
2013. jún. 11. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
És összességébe mennyit költöttél rájuk? :D Balek
2013. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szinte semennyit... ha adtam valamit akkor se nagy dolgot, hanem olyan ami inkább személyes, mondjuk megleptem 1X 1X kedvenc csokijával, de nem költöttem sokat rájuk. A balekozást meg hagyjuk már...
2013. jún. 11. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre most mégis milyen választ vársz? 2013.07.03-ig fog tartani
2013. jún. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi eljön majd az, akivel nem csak 1-2 hónapig fog tartani. Akkor fog jönni, amikor nem várod. Szerintem randizz ugyanúgy, mint eddig, csak légy türelmesebb, mert, akin látszik, hogy már nagyon akar görcsösen kapcsolatot, az elmenekül. Közhelyes, amit leírtam, de tényleg így van. Az a lényeg, hogy érezd jól magad és akkor eljön az a csaj is az életedbe, akire nagyon vágysz.
2013. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!