Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem értik meg a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a pasik, hogy mégis csak jobb egy olyan sráccal lenni hosszabb távon, akivel tényleg meg lehet élni egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Aki eljön értem, elvisz valahova, néha kirándulunk vagy meg tud hívni valamire. Nem otthon ül mindig, meg még a tanulás sem a legjobban megy neki. Ezáltal persze a szülei sem szeretik, ha valakivel tölti az idejét. Mindkettőben volt részem. Az utóbbiak vajon miért nem tudják máshogy eltölteni az idejüket. Vannak lányok, akik elégedettek azzal is, ha valaki csak néha néha van velük, meg szeretnek csak úgy beszélgetni is kötöttségek nélkül. Miért nem értik meg, hogy nekik inkább az utóbbi típus kellene, hogy tetszen. Ismeretségi körben is számtalan ilyen személyiség van. Ez jobban nekik való lenne, egy kis önismeretet is tanulhatnának, kipróbálhatnák magukat. Ez mindenkinek jó lenne.
2013. jún. 13. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te meg fogalmazni nem tudsz.
2013. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen pasi vagyok, csak épp észre sem vesznek a hölgyek :)
2013. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miről van szó.
2013. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Baj van? Próbáld meg még egyszer.
2013. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem neked agyilag gondjaid vannak.


A csaj vagy akarjon szex-kapcsolatot, vagy akarjon teljes értékű párkapcsolatot. lány barát nem kell.

2013. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LeftBehind ***** válasza:
Én tényleg szeretnék valami értelmeset írni,de ötödszörre se sikerült rájönnöm,mit is akarsz....
2013. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én elmegyek érted, aztán buszra szállunk... ja hogy ez égő? Te egy mindentfizető, seggfuvarozó balekra vágysz, nem barátra. Utazgatni akarsz? Keresd meg rá a pénzt!!!

35 F

2013. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ööööö.... kb. arról van szó, hogy mindenki menjen kirándulni a pasijával, mert az jó lesz neki...? :D
2013. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyira igyekezek, de esküszöm nem értem mi bajod van :/ írd már le légyszíves magyarul, mert már tényleg érdekel mi akart ez lenni.
2013. jún. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megérte feltenni ezt a kérdést...
2013. jún. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!