Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elengedhetetlen 2013 párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedhetetlen 2013 párkapcsolathoz egy autó, pénz stb? azaz a módos élet? Mert azt vettem észre minden a pénz ma már.

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szerelem még mindig nem az.
2013. jún. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Szerelem olyan mint a póker: Ha elfogy a pénz kiszállnak. :)
2013. jún. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem alapfeltétel, de jó, ha van, mert rakás gondtól kímélhet meg valahol a pénz. Sok vita van nélküle.
2013. jún. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem kell egyik se..elég ha jól nézel ki valamelyest :D
2013. jún. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zoliba' ***** válasza:
91%
intelligencia és életkor kérdése.
2013. jún. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"zoliba' válasza:

intelligencia és életkor kérdése."


Hogy-hogy? Az intelligens és érett emberek nem fizetnek számlákat?

2013. jún. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dolgozó ember vagyok, így megengedhetem magamnak a sportautót (nem kell lambordzsindzsire, meg ferrária gondoltni), a drága ruhákat és órát, talán az átlagnál kicsit többet tudok a tejbe aprítani, de semmi képpen sem annyit, hogy minden évben 1m Ft-ért menjek nyaralni. Ami azt illeti 3. éve nem voltam rendesen nyaralni. Pár napokra eljutok külföldre (főleg euurópában), de leginkább a sportkarrierem miatt, és nem nyaralás jelleggel. Nem költöm feleslegesen a pénzem, tudok mértéktartó lenni, és értelmes döntéseket hozni. Nem fogom csak azért lecserélni az i4-em, mert kijött a legújabb iPhone, amíg ez tökéletesen ellátja a feladatát.


SZóval "jó partinak" gondolom magam, mert van egzisztenciám, házam, autóm, állásom, versenyszinten sportolok (ami arra enged következtetni, hogy az átlagnál talán sportosabb a testem), tudok alkalomhoz illően öltözködni és viselkedni, felelősségtudó vagyok, és a földön járok. Ezt sosem érzem előnynek "csajozás"-nál. Persze, könnyebb egy randira eljutni, meg mobilabb az ember az autó miatt, de nem szeretem ha egyből látják a kocsim, és mivel drága ruhákat hordok ugyan, de nem azt a fajtát, amiről egyből mindenki megmondja hogy mennyibe került (icipici márkajelzések vannak csak rajta), így nem hiszem hogy ezzel fogom meg a lányokat. Amúgy is, pont ugyan olyan jó egy C&A-s pulóver vagy ing is, az összképen és a stíluson van a lényeg, nem az árcédulán.

Illetve amikor odamész a lányhoz nem fogja látni rajtad, hogy otthon 50"-os a TV-d, mint ahogy azt sem, ha nincs egyáltalán TV-d, és épp csak egy szobát tudsz bérelni egy panellakásban.


Sosem vonzottak azok a fajta mű cicababák, akik főleg a pénzre mennek, és szeretik ha eltartják őket, egyszerűen nem közös az érdeklődés, és tovább látok egy hétvégi "beszabehu" bulinál, meg a flancosabbnál flancosabb helyeknél. Így a normálisabb lányokról tudok csak nyilatkozni. Akikkel összesodor az élet, azoknak mind van munkájuk, és nem szorulnak arra, hogy el legyenek tartva. Ez már látszik az első randi alkalmával is, de az első pár alkalommal a megnyilvánulásaiból, egyes dolgokhoz való hozzáállásából kiderül. Ez nem csak azért van, mert olyan helyekre járok, ahova ilyen emberek járnak. Pont ugyanúgy megfordulok a legolcsóbb kocsmákban, mint a sznob helyeken. Oda megyek, ahova a barátaim (vagy épp az adott társaság) szeretnének, nem görcsölök azon, hogy egy koszos talpon álló helyett a DiVino-ban mennyivel jobb csajok vannak, akik ráadásul még pénzesebbek is...


Szóval ha a normális réteget célozza meg az ember, akire élete párjaként, és gyermekei anyjaként is tud majd a későbbiekben tekinteni, akkor nem számít a pénz, pusztán azok, amik fontosak lehetnek egy nőben. Ha nem vagy egy Brad Pitt, akkor ellensúlyozd a kisugárzásoddal, legyél magabiztos, tudd, hgoy mit akarsz. Legyen határozott véleményed, ne szégyenld ha nem értesz valamihez, merj bátran kérdezni. Soha ne magadat helyezd a középpontba, legyél érdeklődő, kedves, és UDVARIAS!!!

Ez elég a nőknek ahhoz, hogy lássák benned a lehetőséget. Aki ilyen felfogással áll a dolgokhoz, az az élet más területein is sikeres lehet. A lényeg, hogy ne szálljon a fejedbe a dicsőség, bármit is értél el, mert mindig van egy nagyobb hal, aki pont ugyan úgy le tud nézni téged, mint ahogy te lenézhetnéd azt, aki minimálbérért csak takarít.


SZóval "jó partinak" gondolom magam, mert van egzisztenciám, házam, autóm, állásom, versenyszinten sportolok (ami arra enged következtetni, hogy az átlagnál talán sportosabb a testem), tudok alkalomhoz illően öltözködni és viselkedni, felelősségtudó vagyok, és a földön járok. Ezt sosem érzem előnynek "csajozás"-nál. Persze, könnyebb egy randira eljutni, meg mobilabb az ember az autó miatt, de nem szeretem ha egyből látják a kocsim, és mivel drága ruhákat hordok ugyan, de nem azt a fajtát, amiről egyből mindenki megmondja hogy mennyibe került (icipici márkajelzések vannak csak rajta), így nem hiszem hogy ezzel fogom meg a lányokat. Pont ugyan olyan jó egy C&A-s pulóver vagy ing is, az összképen és a stíluson van a lényeg, nem az árcédulán.


Sosem vonzottak azok a fajta mű cicababák, akik főleg a pénzre mennek, és szeretik ha eltartják őket, egyszerűen nem közös az érdeklődés, és tovább látok egy hétvégi "beszabehu" bulinál, meg a flancosabbnál flancosabb helyeknél. Így a normálisabb lányokról tudok csak nyilatkozni. Akikkel összesodor az élet, azoknak mind van munkájuk, és nem szorulnak arra, hogy el legyenek tartva. Ez már látszik az első randi alkalmával is, de az első pár alkalommal a megnyilvánulásaiból, egyes dolgokhoz való hozzáállásából kiderül. Ez nem csak azért van, mert olyan helyekre járok, ahova ilyen emberek járnak. Pont ugyanúgy megfordulok a legolcsóbb kocsmákban, mint a sznob helyeken. Oda megyek, ahova a barátaim szeretnének, nem görcsölök azon, hogy egy koszos talpon álló helyett a DiVino-ban mennyivel jobb csajok vannak, akik ráadásul még pénzesebbek is...

2013. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!