Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A h. lye, de világhíres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A h. lye, de világhíres focistáknak mindig megadatik az ilyen szép barátnő?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 14. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
igen de az ilyen lányok csak a pénzre mennek
2013. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A csávó se rossz női szemmel. :)
2013. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez tudod olyan, hogy a pasinak van pénze és hírneve a csajnak ez teljesen kielégítő a pasinak meg kell egy szép kiegészítő maga mellé! ;)
2013. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kinézetre olyan mint egy helyi c betűs "fiatal". Mondjuk a csaj is nagy ribi, szóval ne irigyeld.


De ezeknek mindig lesz csaja - miért? PÉNZ&HÍRNÉV COMBO! Verhetetlen!


De némelyik focista amúgy annyira undorító hogy még így sem értem hogyan megy nekik - példák: Pepe (undorító, aggresszív és raptorfeje van), Ramos (-2es IQ), Özil (Há csókolom a kezsit lábát jósoljak-e önnek náccsád), Ronaldo (ha az ágyban is olyan primadonna akkor mókás lehet mikor a csaj véletlen durvábban ér hozzá máris a földön fetreng sárga lapot követelve) Messi (a kutyám ülve magasabb), Puyol (hozzá képest Jimmy is szépség), Valdes (no comment)...

2013. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a szépség nem az igazi érték

lehet hogy jó nő de csak dugni alkalmas

ha meg tényleg valami értelmes nőt fog ki akkor lehet hogy a focista nem hülye csak mert világhíres hanem mással szerezte meg

2013. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy a csávó ronda, brazil gyerek aki a Barcába ment, de olyan tényleg, mint egy helyi felfuvalkodott cigó. De tovább mehetnék, hogy ilyen Thomas Müller stb féléknek is gyönyörű barátnőjük van. Mindig azzal jönnek itt 10 ből 9 en a csajok a gykn, hogy nekik semennyire sem kell a pénzes pasi. Kimegyek az utcára, akkor meg fordítva látom azt, hogy 10 ből 8 vagy ö csajnak pénzes pasi kellene. Kinek van igaza?
2013. jún. 14. 12:20
 7/10 anonim ***** válasza:

10 ből 8 vagy 9 csajnak pénzes pasi kellene


Na ez az igazság! A többieket kellene valahogy kiszúrni a sz*rból - ezt csak ELITE csávók tehetik meg. Nekünk meg ami jön el kell fogadni és igyeezni hogy ne húzzon le anyagilag túloságosan.

2013. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És arra még nem gondoltatok, hogy 10ből 8lánynak nem a pénzes, hanem a sikeres pasi kell, azért, mert annak van önbizalma, NEM RINYÁL állandóan, nem rossz a hangulat..., és talán a nők számára elvárt férfiként viselkedik?
2013. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"a sikeres"


Ergo egy nagyképű sz*ralak mellé aki "én vagyok az isten és hajoljatok meg előttem mert fingottam" elv szerint gondolkodó szúnyogalkatú pávián aki a bevett "felfelé nyalj lefelé taposs" mókuskerékben él és mindenkit eltapos akit csak az útjába áll a csaj meg a trófeája.


Há de szééééjp az ííílet...

2013. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen,mert gazdag,sikeres,ELITE,és alfahím.

Így van a nőkhöz ez kell,legyél tele zsével hajtsál és legyen célod,ne rinyálj igen így van.

Én ezért is hajtok mert ilyen bomba ribiket akarok én is,egy ilyet milyen jó lehet dugni és élvezkedik alattad.

Csodálatos érzés,de ehhez kellenek dolgok,tetszik nem tetszik fogadd el,vagy keres egy átlagosat.

Igen a nőknek a karrierista,izmos,okos,alfa kell nem egy rinyap_cs,már bocsi,aki nem visz virágot hanem kemény és odavág ha kell,tehát megmondja amit akar,határozott,nem nyalizik a csajnak hanem ha kell átlép rajta,nem papucs,a férfi aki dirigál igen ez kell,plusz Bömös,Audi,és jól tudj pinát nyalni és dugni többször is naponta.


25Ffi

2013. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!