Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom elfelejteni. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni. Miért?

Figyelt kérdés

Röviden:

3éve találkoztam egy sráccal egy balatoni táborban. Összejöttünk! Semmi egyéb csak 2x3x tali meg sms. Rá 3hétre szakított velem, mert úgymond eléggé „gyerekes” voltam. -> mára már megkomolyodtam. Azóta nem beszéltük. És folyton rá gondolok. :) Rengeteget tanulok, így ezzel elveszem a figyelmem, hogy ne gondoljak rá! Igazából nem is nagyon szeretném elfelejteni, mert jó rá gondolni. :) Nagyon sok udvarlóm van, nem panaszkodom:P de valahogy senki nem jön be igazán. már „próbálkoztam” másoknál is, de semmi :S A srác akibe beleszerettem, pedig nem egy hű de nagy vaszisz „sokak szerint” de nekem mégis ő a nagy Ő. Van iwiwe… de még bejelölni sem merem x) Félek a kudarctól, ha majd azt gondolja „pff még mindig nálam tart” szitunál. Barátok szerint írjam le neki érzelmeimet, na de azt mégse merem. Olyan „intim” dolog lenne. „sztem”. Sokak szerint túl jó csaj vagyok hozzá. Ráadásul elég messze lakunk egymástól . Meg neki sem volt senkije és most sincs! Ti mit gondoltok erről? érdemes lenne felvenni vele a „kapcsolatot” vagy csak hagyjam míg elmúlik az érzés, beletelhet 5évbe is :S szerintetek?

15/L


2009. okt. 10. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem nyugodtan jelöld be. biztos fog neked írni, hogy mégis hogy vagy miújság, vagy ha visszajelöl és nem ír, akkor majd te írj neki egy két héttel azután h visszajelölt egy hasonló tartalmú levelet
2009. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj tudod, hogy eléggé utálatosan "vált" el tőlem.. :S
2009. okt. 10. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
de miért,mit csinált?
2009. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát úgymond gyerekes sms-eket küldtem mikor durvább sms-eket küldtek a spanjai. Így ezzel fogalmaztam, hogy eléggé "éretlen" voltam. Így ezzel magában el is "részletezte" a "jellememet".
2009. okt. 11. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
írd meg neki, hogy mit szeretnél. Ha figyelembe sem vesz, akkor hagyd a fenébe, ne pazarold az idődet fölösleges várakozásra.
2009. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy énsem tudom mit várok el ettől az egésztől. Egyszerűen csak baromira vágyom rá és hiányzik. De ezt a helyzetet nem tudom kezelni :S Ha írnék neki akkor mi változna? ugyanúgy nem tudnánk találkozni .. lenne ennek értelme?
2009. okt. 11. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!