Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelenthet hogy megölelt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet hogy megölelt?

Figyelt kérdés
Már az utolsó nap volt a suliban és már rég vágytam rá hogy majd az utolsó nap az aki tetszik megölel..de ő is tudja hogy nekem tetszik.Márúgy nézett ki ez is olyan nap lesz mint a többi nem történik semmi.Már épp hazafele igyekeztünk amikor ott állt a barátaival és beszélgettek.az egyik legjobb barátja hívott hogy menjek oda ..én odamentem aztán mondta hogy adjak annak a "bizonyosnak" egy puszit vagy ölelést.ott álltunk egymással szemben és már majdnem megöleltük egymast amikor hirtelen hátraugrottunk majd mégegyszer meprobáltuk ekkor már sikerult is..a karjaiban teljesen megnyugodtam és a barátnőim akik állitolag ezt végig nézték hangosan ordibáltak amit érdekes mód nem hallottam meg..csak arra gondoltam hogy most biztos álmodom..közben be volt csukva a szemem és kb. 10-11 másodpercig tartott..neki is bevolt csukva a szeme és szintén mosolygott..mivel nem egy osztályba járunk és ezért az ilyen testi érintkezés még nem volt köztünk elég szokatlan volt.. viszont mivel nekem bejön nagyon jol esett..az jó jel ha ó is becsukta a szemét és mosolygott?? szerintetek bejöhetek neki?
2013. jún. 15. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadásból tette(sajna, ez is megeshet :S) és Te is írtad hogy tud róla hogy tetszel neki, akkor ez egy jel volt szerintem arra, hogy nekiállhatsz udvarolni!! :)) Sok sikert, boldogságot! Remélem egyszer nekem is bejön az élet :D
2013. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?:) És ő hány éves?

Szerintem egyébként ha ő is tudja, hogy tetszel neki, akkor nem ölelgetne csak úgy, ha nem akarna tőled semmit... persze csak ha ez egy rendes srác...

2013. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendes :)régóta ismerem :DD
2013. jún. 15. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra még nem válaszoltál hogy hány éves vagy:)

Hát egy ölelés sokat jelenthet egy lány számára, de az sem mindegy hogy az milyen, és ki hagyja előbb abba. Az jó hogy becsukta a szemét, de én is kaptam már hasonló ölelést, és sajnos ssemmit sem jelentett... Amúgy 14-15-re tippellek:))

2013. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jól tippelsz! :D egyébként én hagytam abba :))
2013. jún. 15. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó:)) Sok sikert, és írj majd ha összejött ;)
2013. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
reménykedem :))és oké írok :DD
2013. jún. 15. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!