Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztam egy csajjal. Tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy csajjal. Tök jól elvoltunk, viccelődtünk. Mikor elköszöntünk megölelt. : ) Szerintetek ez "többet ér" mintha csaj puszival köszöntünk volna el?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy csak az értelmiségiek válaszoljanak!
2012. aug. 5. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom fiú vagy. Mindenképpen többet ér, de lehetett baráti ölelés is.
2012. aug. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Találkoztam egy csajjal. Tök jól elvoltunk, viccelődtünk. Mikor elköszöntünk megölelt. : ) Szerintetek ez "többet ér" mintha CSAK puszival köszöntünk volna el?
2012. aug. 5. 09:51
 3/9 DiMalto ***** válasza:
ölesés üti a puszit???? le vagyok maradva!!!!
2012. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Jobb még a cidánál is!
2012. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Te aztán tudod.

Ő vagy te, ugye: [link]

2012. aug. 5. 17:32
 6/9 anonim válasza:

Gondolom még nem volt melegben a p.csöd...

Valószínű csak baráti ölelés volt.

2012. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jaa nyílván. Te biztos tudod.

De kérlek áruld el. Milyen ha valakinek nincs pö*cse?

És a redva apád a 2 centisével, hogy néz ki?

2012. aug. 6. 10:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Beszéltetek meg újabb talit? Nekem nagyon úgy tűnik, hogy nyeregben vagy nála. Igen, többet ér egy puszinál az ölelés, főleg ha kicsit hosszabb volt. Második, harmadik talin szerintem majd meg is csókolhatod.
2012. aug. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

- Egyszer írtam neki, akkor mondta, hogy csomó barátjával találkozgat. (Nagyon barátságos, hiszek neki.)


- Másodszor felhívtam telón, akkor azt mondta, hogy egy rokona érkezett hozzájuk külföldről. (Ez is hihető számomra, mert mondta már ezelőtt is, hogy valakije él külföldön.)


- Most kicsit várok..., itt a suli, készülődés. Az 1. héten mindenkinek szar kedve van, majd utána újra próbálkozok. :)

Remélem akkor végre ráér. :P

2012. aug. 29. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!