Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác pár hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác pár hónapja ismerem, hát furán de jóba lettünk, azután mindig még a mai napig mosolyog rám és a szemembe néz, hát én vissza mosolygok rá stb. Hogy vessek neki véget, kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
Sokszor oda jött már hozzám beszélgetni, tul. képpen először is ő jött oda hozzám. De mostanában csak mosolyogtunk egymásra, meg szemeztünk nem beszélgettünk. Nemrég viszont, találkoztunk egy buliban, messziről már kiszemelt, én azt vettem észre hogy valaki néz, hát oda néztem én is, köszöntem neki majd később állandóan engem nézett, én bandában voltam, szval gondolom azért nem mert oda jönni stb. De hogy ha akar valamit mért nem lép? Nem mellesleg táncoltunk egyik barátnőmmel, és én abba hagytam a táncot, és beszólt hogy mért nem táncolok tovább..de ennyi volt. Szóval nem értettem, hogy miért pont velem van elfoglalva valami ötlet? Komolyan már nem értem. 16L
2013. jún. 15. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:

De most te minek akarsz véget vetni?


Egyébként miért nem mégy oda te? beszélgess vele, mindenkinek jólesik, ha látja, hogy érdeklődnek utána. :)

2013. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!