Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác és nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác és nem tudok vele miről beszélgetni. Mit tegyek? Miket kérdezzek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, aki tetszik nekem és pár napja "ismerkedünk". Beszélgetünk meg ilyenek. Mindig odajön, hülyülünk meg ilyenek. A lényeg,h tudjátok mindig megvan az a kínos csend én olyankor elkezdek nevetni :D na lényeg,h olyankor mit csináljak? Miket kérdezzek? Vagy mit lehet még tenni?

Annus 16



2012. dec. 3. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Hozz szóba valami gusztusos pletykát... A fiuk pletykásak és ezt én terjesztem róluk.

15/L

2012. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmit. Hallgassatok.:)

Fogd meg a kezét...:)

2012. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg jó hangosan hogy mi a helyzet a hererákjával:D
2012. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
orálisan elégítsd ki, tutira nem fog tiltakozni
2012. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kis nyalos.
2012. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahh mennyi hülye -.-" ne is halgass rájuk!!!szóval,ha van az a kínos csend akkor kérdezz tőle bármit!pl.:a hobbiját,kedvenc színész és miért pont az :) stb... :)
2012. dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Emlékszem ,nekem is volt egy pont ugyanilyen hallgatag barátom.Engem nagyon zavart a kínos csend.Volt,hogy felhívott telefonon és még ott is hallgatott.Én is hasonlókat kérdeztem a barátnőimtől,aztán besokalltam és szakítottam a fiúval.Nagyon kedves srác volt,de én egy olyan lány vagyok,mint amilyen te is lehetsz,hogy szeretek nagyokat beszélgetni,és ha valaki nem partner ebben,az nem nekem való.Próbálj vele a hobbijáról beszélgetni,vagy a zenéről.Hamarosan jön a Karácsony esetleg beszélgessetek arról,kinél hogyan zajlik le az ünnep,meg ilyenek.Az is lehet,hogy fel kell oldódnia és ha megtörtént majd le sem lehet lőni.:)
2012. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy mekkora farka van,és csak utána nevesd el magad!Bár ne nézzen hülyének,hogy nevetsz a semmin.
2012. dec. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyet értek az előttem kommentelővel.:) szerintem nem nézne hülyének ha megkérdeznéd, hogy mekkora neki.. főleg ha látszólag is megtudod ezt állapitani. (ha érted mire gondolok) a legpraktikusabb ha úgy kérdezed, hogy "hány sornyi? :D "

;)

Dorci

2012. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!