Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit éreztek/gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit éreztek/gondoltok akkor mikor egy pasi csak azért közeledik felétek, mert le akar fektetni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel nem mentek el a szexig mert közben feladja, talál mást stb. Csak kiderül hogy erre hajtott nálatok. Ezért udvarolt, hülyített. Milyen érzésetek van ekkor?
2013. jún. 16. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Hülyíteni nem tud. Olyankor azt érzem, hogy húhh, akkor tetszek neki, de jó érzés, de egy nemet mondok:D
2013. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas
2013. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Velem az a baj, hogy nagyon tudott hatni az érzelmeimre és minden sz*r szöveg úgy benyeltem hogy nem igaz...Tiszta hülyének nézett mert az is voltam. Teljesen elvarázsolt engem, oda meg vissza voltam mikor találkoztunk előtte is, utána is lebegtem kb. De tényleg iszonyat hogy milyen szövegei voltak és mindent elhittem. És tudta is :(
2013. jún. 16. 11:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem idegesít, hogy ilyesmivel rabolja a drága időmet:-) egyébként nem nagyon érdekel, én is találok mást, aki nem csak szexre hajt.
2013. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

elég levágós, ha egy pasi csak dugni akar.. ha kapcsolatban vagyok, elhajtom. ha szingli vagyok és be is jön a pasi, akkor kicsit belemegyek a játékba, hogy teperjen, kicsit flörtölök, egy-egy mosoly, pár találka, kacér megjegyzések, néhány gyengéd érintés, (pl végigsimítom a hátát vagy nyakát, esetleg puszi a nyakára), megdícsérem a parfümét vagy a külsejét, hogy azt higgye befűzött. aztán ha már biztos benne hogy meg fog kapni, akkor közlöm vele, hogy "amúgy nem vagy az esetem" vagy hogy "ja bocsi, nálam nem jön be a barátság extrákkal". vagy csak szimplán egyszer csak nem foglalkozok vele. :D

ilyenkor általában berágnak, megsértődnek.. de hát kit érdekel?! :D ha játékszert akarnak belőlem csinálni, és végül nem jön össze, mert ők válnak azzá, akkor már édes mindegy.

mondjuk volt egy srác, akivel hónapokig játszottuk ezt, végül haverok maradtunk, persze azóta is megvan köztünk az a "vibrálás", de ennyi talán belefér. tudja, hogy van pasim és tiszteletben is tartja (ezért becsülöm). néha kellenek ilyen kis játékok :)

2013. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

egy idő után könnyebben észreveszed majd

1)ha bókol, általában a külső megjelenéseidet, testrészeidet dícséri, ilyet nem fogsz tőle hallani "imádom a humorod" vagy "bírom mikor a kiállításokról mesélsz, szinte kedvem lenne festészetet tanulni"

2)nem fog neked saját maga alkotta kis szerelmes verset írni/saját süteményt hozni és nagy csillogó szemekkel azt mondani hogy szeret

3) ha van nője, nem rúgja ki azonnal érted

4) ha azt mondod, nem akarsz az első 1-2 hónapban szexelni csak ismerkedni és sosem alszol nála, nem fogja kedvesen azt mondani hogy ő is hosszútávra tervez és igen, tökéletesen jónak találja az elképzelésed. valamint nem fogja erőszakkal megfogni a kezed az utcán és nem kényszerít rá a csókjaira a határozott "nem szeretném" -felszólalásod ellenére.

5) nem zsarol "ha nem fekszel le velem, nincs kapcsolat"

6) minden más pasit, aki közeledne feléd árgus szemekkel néz és igyekszik elhajtani

ezek példák, ennél persze árnyaltabb a dolog és kamuzhatja egy h.lyítő pasi is, de valahogy érezhető, hogy ott valami nem az igazi.

nem az a lényeg hogy nem tudsz rá konkrét példát mondani, hanem az érzés.

2013. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ilyet az első 2 másodperceben kitudom szúrni. Jó emberismerő vagyok. Ezért nem is elegyedek vele túlzott beszélgetésbe.
2013. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na most már én is óvatosabb leszek, de ez nagyon gáz :(

Ráadásul olyan dolgok voltak hogy azt gondolnám ha csak szexre akar akkor nyomul. De nem nyomult. Sőt...Romantikus sétálások, elvitt moziba, voltunk fagyizni, bowlingozni stb. Hát mondom végre egy normális pasi, mert annyira jó volt együtt. De közben meg sokszor mintha elfelejtett volna, csak a randikon összpontosított rám, mikor külön voltunk eszébe sem jutottam napokig. És ez az hogy soha sem nyomult rám. A max az pár csók volt meg néhány hosszan tartó ölelés...Nagyon megjátszotta magát.

2013. jún. 16. 13:53
 9/10 anonim válasza:
0%
ó csak feküdj le vele és kész legalább leszegy partnered
2013. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy hányni tudnék az ilyen emberektől? Sok érzés megmozdul még bennem, harag, undor stb...


Nekem is volt ismerősöm, aki minden lánynak csapta a szelet. Neki mindegy volt csak legyen már egy lyuk...

Ezeket általában elég könnyű kiszúrni. Ha kicsit jobb kedved van és több időd elkezdheted húzni az agyát, majd a végén pofára ejteni, mert jobbat nem érdemel az ilyen...

2018. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!