Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy pasi előbb szerelmet vall, aztán - mikor már beleszerettem- le akar beszélni magáról?

Figyelt kérdés
Ráadásul olyan hülye dumával, hogy ő pl. cigizik.
2013. máj. 25. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy megijed az elkötelezettségtől, vagy csak kukizni akart.
2013. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

és mennyire cigizik? olyan egy buliban 10 szál, vagy 1 nap 10 doboz?

azért nem mindegy.

józanul belegondolva, ha minden pénzét cigire költi, nem lesz valami jó életed vele. soha még egy ajándékra se futja majd, kivéve ha nem ő Ritchie Rich (jó, h.lye példa)

jártok egyébként? mert akkor lehet hogy mégis meggondolta magát, csak nem akar megbántani és az a stratégiája, hogy majd megutáltatja/untatja magát veled és majd te elhagyod, ő meg mossa kezeit, az ártatlan bárány.

volt ilyen pasim, be is sokalltam a viselkedésétől, hogy mindent másokra hárított

2013. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
úgy érzi túl könnyen kapott meg...
2013. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem kapott meg...
2013. máj. 25. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor az a baj. lehet úgy gondolja, kár a strapáért, nem adod könnyen magad, ő meg talál valakit aki igen.

előző pasim pl. azzal dicsekedett hogy neki minden csaj már 1 hét után beleugrott az ágyába.

én nem vagyok ilyen, szóval nem is lett belőle semmi

vagy a másik, hogy megsajnált, úgy gondolja neked jobb pasi jár aki képes rád jó sokat várni ellentétben vele, vlsz belefáradt a várakozásba

vagy lehet hogy feltűnt neki valami régi nő és újra feléledt a szenvedély... annyi minden lehet.

kicsit több támpont kellene, mert így csak találgatni lehet

2013. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A pasi elvált. A válás után megfogadta, hogy nem akar komoly kapcsolatot senkivel,nem akar elköteleződni (nem is akarom elkötelezni egyébként,de hiába beszélek neki sajnos), berendezkedett a szingli életre és ez neki hűű de jó így... De közben én azt érzem, hogy van benne egy nagy adag dac, makacsság vagy ilyen "csakazértsem" hozzáállás. Olyan mint egy óvodás, komolyan. Mit lehet ilyenkor tenni?
2013. máj. 25. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:
a jól végzett munka öröme! amint nyeregbe került, kevésbé kíván
2013. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!