Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek hozzá ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek hozzá ha nem ismerem a lányt?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok , tudom most bénának fogok tűnni ,4 évet volt barátnőm tehát 4 éve udvaroltam utoljára :D .Tetszik egy leányzó nem ismerjük egymást és még soha nem is beszéltünk. Arra gondoltam hogy küldök neki virágot csokival oda ahol lakik (bár még azt sem tudom hogy hol) :D . Viszont előtte gondolom kellene vele beszélgetnem hogy megtudjam mi a helyzet nála nem? Hogyan kezdjek hozzá,mit ajánlanátok ,szeretnék vele össze jönni de nem is tudom hol kezdjem és hogy hogyan . A lány 19-20 év körüli helyes és képről visszahúzódóbbnak néz ki illetve mondták hogy szerintük is az .

2013. jún. 16. 16:36
 1/5 anonim válasza:
Szerintem először kicsit ismerkedjetek meg és utána tudni fogod h hol lakik és küld el neki a virágot+csokit! Ez amúgy nagyon aranyos dolog tőled,biztos fog neki örülni :) Sok sikert!
2013. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hol láttad/látod a lányt? Van közös ismerősötök (az utolsó mondatod enged erre következtetni, de nem vagyok benne biztos)? Hol/milyen körülmények között lenne lehetőségetek beszélni?

Szerintem is előbb beszélned kellene vele, de csak általánosságban, ne egyből azzal nyiss, hogy tetszik neked, vagy pedig ismerősök által is tudsz puhatolózni, hogy van-e valakije. A virágküldős dolgot inkább hagyd későbbre, nem is tudod hol lakik, másrészt túl sok a kettő dolog együtt. Inkább állj elé egyenesen, sokkal jobban díjaznám a lány helyében.

2013. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anyum ismerőse fészen, és két rokonomat is ismeri, élőben még nem láttam a lányt ,soha nem is beszéltünk tehát vad idegenek vagyunk egymásnak.Elé állnék ha ismerném :D úgy falura tudom hogy hol lakik csak azt hogy melyik házban azt nem :) . 25 km-re lakik tőlem
2013. jún. 16. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem. Így egy picit nehezebb az ügy, de nem megoldhatatlan. Ha lesz valamilyen program (pl. falunap), akkor az egy jó lehetőség lenne az ismerkedésre. Vagy pedig mozgósítsd a rokonaidat, esetleg Anyukádat, hogy valamilyen módon találkozhass a lánnyal.
2013. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezaz hogy én arra nem nagyon járok maximum mikor rokonokhoz megyünk de akkor is csak az előtte lévő faluba ,a lányról meg nem tudom meg hogy mikor megy falunapra vagy egyéb helyekre :$. Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek pedig nem vagyok egy betoji alak :$. Idegen felszedésével nem próbálkoztam még tehát nem tudom mit és hogyan csináljak
2013. jún. 16. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!