Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a nőknek a belső számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek a belső számít akkor miért nem látni kézenfogva egy 10/10-es csajt és egy duci kockafiút?

Figyelt kérdés
A fiú szegény is.
2013. jún. 16. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

azért mert a kockafiúk a gépet b*sszák otthon

amúgy a pasik közül is sokan írják hogy a belső számít,egy helyes pasit miért nem lehet látni csúnya lánnyal?

2013. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ezt azért vitatnám 1es, én már nem egy ilyet láttam...
2013. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
88%
A nőknek nemcsak a belső számít. Üdv a valós világban
2013. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
De látni,csak ritka.
2013. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Valamilyen szinten minden embernek számít a külső és a belső is egyaránt!
2013. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5nél a pont.
2013. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mert talál jobbat
2013. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Egyrészt nem csak a belső számít, másrészt a kocka fiúnak talán a belseje is taszító.
2013. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Jaj... miért kell mindig általánosítani? Ne a körülményeket okold már kérdező, hogy nincs barátnőd, hanem magadba kellene nézned, hogy mi az, ami miatt nincs. Persze hogy számít a külső, hogyne. De ki akar járni mondjuk egy üresfejű szépfiúval vagy egy plázacirmivel? Nem csak a külső alapján döntjük el, hogy kivel járunk, hanem, hogy van-e közös érdeklődésünk, kedveljük-e egymást stb.


Ó, illetve sok pasi nyavalyog, hogy csúnya meg minden, de nekik "szupercool" csaj kell és lenézik az átlagos nőket. Akkor meg miről beszélünk? Tessék már tényleg mindenkinek magába néznie és ahhoz mérten az ő szintjéhez párt választani!

Bocsánat, ha valakit megsértettem.

2013. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Noydra ***** válasza:

Tisztában vagy a kocka fogalmával? :D

A kocka a gép előtt született, és ott is rohad meg.

Az, hogy duci pasinak lehet barátnője meg természetes... Ismerek is ilyet, láttam is már ilyet... Furcsa mi? :D

2013. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!