Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Túlzás lenne ez első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Túlzás lenne ez első randin? Többi lent.

Figyelt kérdés

Elvinném őt a környékünkön lévő kilátóba, ahova előtte egy kis üdítőt, egy terítőt, és egy kis hangfalat vinnénk. Amikor megérkezünk, megkérném, hogy forduljon el picit, amíg én előpakolok. Aztán halkan szólna egy kis zene, ülnénk a padon, beszélgetnénk stb.

Szerintetek ez már gáz, vagy inkább kedves/aranyos??


2013. jún. 17. 13:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szia, ez a lánytól függ. nekem ez nagyon sok lenne első randin.

az első randi nem biztos, hogy jól sikerül. az ember szeretne egérutat, hogy elmenekülhessen, ha nem jön be neki az illető.

namost, ha a természetbe viszed, eleve nem fog tudni elmenni, amikor akar (ha akar).

ha meg ennyire készülsz, az meg megint azt sugallja, hogy te már tökre benne vagy a dolgokban, ezt mindenáron akarod, és ez is elijesztheti.

én ezt sokadik randevún csinálnám, mikor már biztos, hogy jól érzitek magatokat együtt.

szerintem ez a trükk csak a hollywoodi filmekben válik be, egy valódi nőt (valószínűleg) elijeszt az ekkora vehemencia, és elkezd hátrálni. én ezt tenném. nekem még egy ebédmeghívás is sok első randinak.

2013. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Méh ha 20 év alatt lennétek akkor oké. De nekem is gáz. Főleg első randira. Mert ha már egy ideje együtt vagytok és meg szeretnéd lepni, akkor oké. Ismered, tudod, hogy reagálna, de így..

Én is romantikus típus vagyok, de ez már nekem is sok. Szerintem is elég ha elviszed a kilátóba és megnézitek a naplementét :) 19/L

2013. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Első - de még 3.-4. - randira sem mennék senkivel elhagyatott helyre.

De ez szerintem gázos - különösen a fordulj el... kizárt, hogy hátat fordítsak egy kvázi vadidegennek.

2013. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!