Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a srác aki bevallotta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a srác aki bevallotta, hogy minden volt nőjét megcsalta, az meg tud változni?

Figyelt kérdés
Vagy mindig csalni fog?
2013. jún. 18. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem mert büszke erre
2013. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Feltehetőleg minden volt nőjének bevallotta, és megígérte, hogy megváltozik. Mármint x-1 nőjének, az elsőnek ugye nem vallhatta be..:D
2013. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
attól függ hány évesen csinálta ezt?
2013. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én vagyok az élő példa :D mondjuk azóta lehet felnőttem...
2013. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen patkány nem változik meg, mindig ilyen szánalmas ösztönlény marad, amíg működik a farka. Még egyes állatok is egy életre választanak párt maguknak és akkor egy ember nem képes nyugton ülni a fszán, ez siralmas szerintem.
2013. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy te leszel a következő, akit meg fog csalni.
2013. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem. Ez pont egy jó kis csali a lányoknak, hogy "na majd én olyan jó barátnő leszek hogy mellettem megváltozik". De sajnos nem így működnek a dolgok.
2013. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
persze, a két szép szemedért :D
2013. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Már "megcsalt" idézőjelben. Mert nem vagyunk együtt, nem vagyunk egy pár, de mellettem más lány is a képben van nála. És ő a jobb befutó nála...Tudom egy g*rény, de annyira vonz engem mármint szexuálisan. Tehát olyan szívesen lefeküdnék vele, csak így meg nem akarok, mert nem jelentenék neki semmit, meg nem vagyok olyan lány. De nagyon rá vagyok indulva. Csak jobb nála a másik csaj. Igaz hogy vele már szexelt, jártak is valamennyi ideig én meg nehéz eset vagyok....
2013. jún. 18. 22:32
 10/16 anonim ***** válasza:

Volt már ilyennel szerencsém.Már első talikor elmondta ezt.Mit is vártam... végül engem is megcsalt,be is vallotta :D majd akivel megcsalt,az a volt nője volt,akivel újra összejött és megint megcsalta,de akkor már gyerek lett belőle és kényszerházasság.


Kérdező: én azt mondom,ne kezdj olyannal..

2013. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!