Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres?

Figyelt kérdés

Van egy srác, (X) akit már két-három éve ismerek. Annak a fiúnak(Y) is a haverja, akivel 2 éve jártam. Nem voltunk barátok X-szel de ha úgy adódott, jókat beszélgettünk, néha rám is írt fb-on. Tegnap előtt egy beszélgetés után találkoztunk, és filmnézés közben csókolóztunk.

Közben felhívott a 2 évvel ezelőtti srác, Y hogy nem találkozunk-e, nemet mondtam persze. X hazakísért és azt mondta, majd beszélünk, de még nem keresett. Szerintetek azért, mert rájött, hogy Y még nem semleges irántam, és tiszteletből/félelemből nem hajt rám? ha tényleg tetszenék neki, akkor ez nem érdekelné annyira nem? illetve van esélye annak, hogy csak vár még, mert nem akar nyomulni?


Köszönöm 16/L



2013. jún. 20. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Várj pár napot, ha még mindig nem keres, akkor sajnos ennyi volt.
2013. jún. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy közben beszélt Y nal aki elmondta mi a helyzet és nem akar közétek állni stb . szerintem beszélj vele érdeködj miujság és ha Y tól ne akarsz már semmit mond meg neki kerekperec ne hivogasson
2013. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
X és Y mennyire jó barátok? Lehet, hogy X nem akarja tönkretenni Y-vel a barátságát egy lány miatt. Ha így van szerintem beszélj vele....
2013. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát időhiány miatt ritkán tudnak találkozni, nem legjobb barátok, de egy hullámhosszon vannak és nagyon jól kijönnek.
2013. jún. 20. 17:42
 5/7 A kérdező kommentje:

a kérdés kiírásának a napján rá írtam. beszélgettünk kicsit, aztán azt mondta, megy aludni, majd beszélünk. azóta nincs semmi.

úgy néz ki, ez egy egyértelmű elutasítás volt... csak nem tudom, még mindig, miért.

2013. jún. 22. 16:48
 6/7 anonim válasza:
Lehet, hogy azért se keres, mert túl könnyen "megkapott", nekem is volt egy srác, akivel tök sokat dumáltunk, és úgy tűnt, tökre odavan értem, aztán mikor egyszer találkoztunk és smároltunk, mintha nem is ismerne, kb. még beszéltünk párszor úgy, hogy én írtam rá, aztán már abszolút semmi, nem is keresett, stb. :/ gyökerek ezek a srácok, szerintem hagyd :(
2013. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is gondoltam erre :( de már egyikünk sem szűz. képtelen vagyok felfogni hogy "csak" csókolózás miatt 'olcsónak' tartson :((
2013. jún. 23. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!