Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira híváshoz segítség?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira híváshoz segítség?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most ballagtam 8. osztályból és az egyik volt osztálytársamat szeretném elhívni randira vagy találkozásra hívhatjuk bárminek. Mivel már nem találkozunk mindennap az iskolában arra gondoltam, hogy facebookon ráírnék kicsit beszélgetnék vele és akkor elhívnám pl egy fagyira vagy valamire. Abban kellene segítség, hogy 1, Hogyan írjak rá? (gondolom a szia mizu már unalmas). 2 Ha ráírtam hogyan hívjam el pl lenne-e kedved vagy hogy? 3 Miről lehet beszélgetni az első randin? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! 14/F

2013. jún. 18. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mizu helyett, hogy vagy? :D
2013. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem legyél vicces. Én úgy csinálnám, hogy ráírok: szia, vészhelyzet van, azonnal kellene a telefonszámod


És utána felhívnám azzal, hogy nagy baj történik, ha nem jön el velem randira :)

2013. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
azzal a viccelődéssel az a baj, hogy inkább olyan komolyabb és nem akarok gyerekesnek tűnni. de köszi a gyors válaszokat!
2013. jún. 18. 17:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia sors, és kortársam! :) Én osztálytársamat a tanévzárón tervezem elhívni randira. Neki nem használja az FB-t, a telefonszámát kértem el az utolsó napon. Telefonon ajánlatosabb lényegre törően meghívni, FB-n szerintem írj rá, hogy mi újság vele és egy kis beszélgetés után vesd fel neki.

Én a következőképpen fogom:

Szia, X ! Arra lennék kíváncsi, hogy van-e valami programod szombaton?

Ha igent mond, akkor másik dátum, utána pedig:

Azért kérdezem, hogy lenne-e kedved délután beülni valahova beszélgetni vagy sétálni egyet a városban?

Ha igen, akkor lehet menni haza fülig érő szájjal, ha nem, akkor a nyár megy tovább.


Kell hozzá egy kis önbizalom, ez olyan mint reggel felkelni az ágyból, ha az első lépést sikerül megtenni, a többi már jön magától! :)

Én személy szerint a kérdezgetni fogom a hobbijairól, kedvenc időtöltéseiről, elvégre a randi lényege a másik megismerése! ;)

14/f

2013. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! a 3-as kérdéssel van gond, hogy miről lehet beszélgetni vele a kedvenc kajával, hobbival stb-vel mert ezeket tudom mivel osztálytársak voltunk meg ask.fm-jét is olvastam amin kb minden második kérdés ezekről szól. Szóval mi más dologról lehetne beszélgetni a randin?
2013. jún. 18. 19:56
 6/13 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok:

Próbálj kérdezni még valamit az általa kedvelt dolgokkal kapcsolatban, egy elhangzó szó biztosan ihletet fog adni egy következő témához. Ha gondolod, találj ki valami hosszan vesézhető témát, (én a beszélgetés gerincének a terveket választanám a közel-, és távoli jövőre) és mindig abból ugorhatnál ki egy-egy témáról beszélgetni. Előző (és egyben első) randimon én is iszonyatosan görcsöltem, átgondoltam 4-5 témát, hogy mindig fel tudjak vetni valamit, de hidd el, az első lendület után minden jönni fog magától! ;)

2013. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi ha már ott vagyunk mind a ketten akkor hogy köszönjek neki persze tudom hogy szia vagy hello de puszi is vagy csak köszönés? jah és szerinted mi a legjobb hely első randira? előre is köszi!
2013. jún. 18. 21:40
 8/13 anonim ***** válasza:

#2 ezzel a szöveggel elhajtottalak volna a csába - meg sok más lány is -, mert ultragáz.


Kérdező: ilyen melegben cukrászda (pl. fagyi, jégkása, jeges italok...). Beülni nem muszáj, de akkor nyugis helyen sétáljatok, ahol figyelhettek a másikra. Nyugodtan mehet a két puszi - bár ez annyival másabb, hogy ismeritek egymást -, és a találka végén is.

Beszélj vele a hobbijáról, a terveiről, a sajátodról, bármiről, ami eszedbe jut, de a problémáidat ne zúdítsd a nyakába.

2013. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
lany vagyok, de en adtam puszit a sracnak, adj nyugodtan te is. es attol még, hogy tudsz dolgokat rola innen-onnan, megkerdezheted tole, mert o nem tudja h tudod, illetve mondhatod is, hogy itt-ott lattam h szereted az xy konyvet, mondhatod h te is szeretsz olvasni, megkerdezheted mit olvasott utoljara. szval van tema boven, sok mindenbol sok mindent lehet fuzni.
2013. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hú köszönöm a segítséget! már csak bátorság kell, hogy ráírjak csak félek, hogy nemet mond :/
2013. jún. 18. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!