Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak ilyen messzire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen messzire az ismerkedésre alkalmas csajok?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalon vagyok felregisztrálva és sok hölgyemény szokta megnézni az adatlapomat. (Nem nagyképűségből írtam) Ezzel csak az a egyetlen 1 kis bibi van, hogy majdnem mindegyik az ország másik szegletében él, én nekem meg nincs hozzá elég pénzem, hogy az utazást megbírjam oldani.

Amúgy, még azt is kiírtam direkt, hogy nem akarok távkapcsolatban ismerkedni, mert abban van már minimális tapasztalatom, hogy hosszútávon nem vezet semmire.


2013. jún. 20. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Távolság? Csak akkor nem megoldható ha nem akarjátok.

Egyébként így a lehetőségek háromnegyedét kilőtted.

2013. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50kmnél messzebb ne menny pináért, mert van körülötted is csak keresni kell.
2013. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!