Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogy lehet veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy lehet veletek "kultúráltan" ismerkedni szórakozóhelyen, hogy ne érezzétek tolakodónak vagy zavarónak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ne legyél csúnya, és a "Szia.Mizu?Semmi?ott?Semmi" kötelező után is tudj még két mondatot összerakni.
2013. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék mondjuk annak, ha odajönne mosolyogva a pasi, mondjuk akivel szemeztem volna, és megkérdezné, csatlakozhat-e az asztalhoz. (Ha mondjuk az Instantról beszélünk). Ne akarjon megcsókolni és lehetőleg ne érezzek alkoholgőzt... :)

Mondjuk én pont nem járok szórakozóhelyre, pont azért, mert ott általában eléggé nyomulósak. Hiába akartam ott párt keresni, nem jött össze. Valakinek viszont sikerült, szóval hajrá! :)

2013. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

1. Ne hullarészegen támolyogj oda

2. Rendes értemes mondattal indíts, ne ilyenekkelh "szia cica" meg "na mizu"


De az igazság az, hogy a lány az első másodpercben eldönti hogy tetszel-e neki vagy sem. Lehet akármilyen jó dumád, ha külsőre nem vagy az esete akkor annak annyi.

2013. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát van aki hiába jön oda, bocsánat hogy ezt megírom, de ha taszít a külseje nem szívesen ismerkedek vele. Menj oda, kérdezd meg hogy csatlakozhatsz-e, aztán próbálj beszélgetést kezdeményezni, kérdezz, például hogy milyen gyakran jár ide, mit szokott csinálni, stb.. Ne szidj más embereket és ne nyomulj nagyon - engem idegesít, ha fogdossa a combom vagy másképp megérint. Persze ha már beszélgettek egy ideje, érzed hogy szimpatikus vagy, akkor az más.

Ha tánc közben szúrjátok ki egymást, akkor szerintem lassan haladj egyre közelebb, esetleg táncolj is vele, vagy csak kérdezd meg hogy van-e kedve kimenni levegőzni/beszélgetni egy kicsit.

És bókolj! (de azért nem kell túlzásba vinni)

2013. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Először is csak olyan lányhoz menj oda szerintem akivel előtte volt egy kis szemezés, magyaránt tudtára adtátok egymásnak hogy szimpik vagytok egymásnak. Ha random odamész valakihez, benne van a pakliban, hogy el fog küldeni. Ha tánctéren vagytok kezdj el táncolni vele, de lehetőleg ne úgy, hogy rögtön benyúlsz a bugyijába, ha nem egy r*banc, akkor ennek annyira nem örülne. Csak lazán és finoman, és kb 5-10 perc után fogd meg a kezét és vidd ki és hívd meg valamire, ezt eléggé preferáljuk :) Közben el lehet kezdeni beszélgetni. Ha álldogáltok vagy ültök mindketten akkor is valahogy környékezd meg és szerintem a legkönnyebb kezdő lépés, hogy megkérdezed hogy nem hívhatod-e meg valamire. Ilyenkor sokszor még kételkedünk, hogy biztos csak le akar itatni, de ha pozitív a kisugárzásod, meg a stílusod, meg látják, hogy nem csak jol megakarod rakni őket, akkor úgyis elmennek veled dumálni.
2013. jún. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sehogy sem akarnak oda jönni sajnos. De szívesen venném ha oda jönne hozzám egy fiú és mrg hívna egy italra. Na és nem nyomulna. Hanem kultúráltan.Mondjuk gyakrán jársz ilyen helyekre? Stb. De még arra sem hajlandóak hogy oda jöjjenek.
2021. aug. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!