Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti már utasítottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti már utasítottatok vissza csókot olyantól, aki bejön nektek, csak még várni akartok kicsit?

Figyelt kérdés
és ha az első csók túl korai, akkor van még esély?
2009. okt. 12. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez természetes. Nekem például nemrég ért véget egy 3 éves kapcsolatom és pár napja randiztam is egy sráccal, aki nagyon-nagyon bejön, de nem csókolóztunk. Úgy érzem, még korai lenne. De a következőn már el tudnám képzelni...:-) szóval legyél türelmes és kedves.
2009. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
én először mindig kikosaraztam a pasikat ilyen téren..hagy szenvedjenek egy kicsit:) nem adom magam olyan könnyen címszóval
2009. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Életem első randijának végén (18 évesen) a fiú (vagyis inkább férfi) meg akart csókolni, de én totál bepánikoltam, így arcra puszi lett belőle. Pedig nagyon szerettem őt. Következő randin már megvolt a csók. Az első, az igazi. Amíg élek nem felejtem el.
2009. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
hát sztem ezegy baromság, mindent agyi alapon csinálni. jaj, még nem, mertmég várni akarok, jaj még nem, mert én nemadom könnyen magam majd a 600. randin talán megcsókolhat....baromság. amikor belülről jön, amikor érzed h most mit tennél legszívesebben, vagy érzed h mifog történni, vanrá 2 mp-ed felkészülni, aztán megtörténik....na így jó "élni". és nemúgy h előre felírom magamnak a szabályokat, és azokat követem. hülyeség, és kimarad az igazi spontán érzés.
2009. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

előző válaszoló : szóra pontosan ezt akartam írni!!!!

hol van a logikában és az előre tervezésben a szenvedély, a vadság, a szerelem, bármi ami igazán fontos?

2009. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval ha megcsókolom akkor nem lehet baj belőle? azért gondolom mert ha bejövök neki akkor hagyni fogja, ha nem akkor meg kiderül. Ha meg nem érzi még elérkezettnek akkor megmondja.
2009. okt. 12. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja.. leegyszerűsítve pontosan így van.
2009. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, amikor még nagyon kezdő voltam :D
2009. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!