Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar visszaírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar visszaírni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit már több mint 3 éve ismerek, és régen szerelmes voltam belé, még az ismeretségünk elején, de a szerelem elmúlt, miután ő elköltözött, és szinte egy évig egyáltalán nem is találkoztunk. Aztán most lesz 3 hónapja, hogy visszaköltözött ide. Mikor megtudtam, hogy visszaköltözik, ráírtam, hogy mi van vele, mert régen hallottam felőle, elolvasta, és nem írt vissza. Aztán azóta azért párszor összetalálkoztunk, és mindig tok normálisan előre köszönt. Személyesen csak 2x beszéltünk, és akkor se sok ideg, első alkalommal tök kedves volt, akkor csak 2 haverja volt ott, második alkalommal már elkezdett ugratni, ahogy régen szokott, kicsit bunkón, viccesen, de tudtam, hogy nem gondolja komolyan, és tudtam, hogy, ha nem lenne ott rajta kívül 6-7 haverja, akkor teljesen normális lett volna.. Aztán a 2. találkozásunk után ráírtam még egyszer, hogy mi oka volt arra, hogy így viselkedik velem. És azt is elolvasta, és arra sem írt vissza. Nem akarok tőle semmit, csak a barátja lenni, nem hiszem, hogy lehetne több köztünk, habár nekem még mindig nem közömbös, és nem is lesz, mivel ő volt az első szerelmem, és azóta nem voltam senkibe szerelmes, de már belé se vagyok. Csak nem értem az okát, hogy miért van az, hogyha személyesen beszélünk, akkor minden olyan, mint régen.. Ugyan úgy beszélünk, mintha nem lett volna az a két év, amíg nem beszéltünk. Régen elég jó viszonyba voltunk..
2013. jún. 22. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

csupán nem tartotta fontosnak, hogy válaszoljon

bökd meg, és akkor vissza fog írni

2013. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akar beszélni veled , élőben meg szerintem csak kényszerből beszél ,mert nem akar bunkó lenni.Ha érdekelnéd visszaírna sőt ő írna rád.Lehet ő azt hiszi akarsz tőle valami vagy nyomulsz rá..
2013. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
biztos vagyok benne, hogy nem kényszerből teszi, ha már egyszer ő szólított le....
2013. jún. 22. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!