Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar összejönni egyetlen ismerkedésem se?

Figyelt kérdés
Interneten próbálok becsajozni, de nem a FB-s módszerrel hanem rendes társkeresővel. Több csajra/nőre ráírtam már sokszor de csak 1-nél sikerült elérnem rövidtávon bármit is, a többi nem reagál rá semmit, pedig nem is ilyen fogyatékos stílusban írtam nekik a leveleimet, akkor meg nem értem mi baj lehet.
2013. jún. 21. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Állj fel a gép elől mondjuk és próbálj élőben.

Elég radikális lépés tudom...:D

2013. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem radikális dolog ez nálam, de élőben meg olyan zavarban lennék, hogy abból nem sülne ki semmi jó.
2013. jún. 21. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:

"élőben meg olyan zavarban lennék"

Akkor meg is válaszoltad a kérdésedet. Amíg nem mozdulsz ki, addig ne számíts sikerekre. A csajok nem fogják megostromolni a házat, hogy veled találkozhassanak.

Ha ennyire nem mozdulsz ki, akkor regisztrálj társkeresőre, és írogass lányoknak. Baromi alacsony a sikerességi ráta, és sokan szerintem azért nem sikeresek ott sem, mert 100 lányból írnak a 10 regisztrált bombázónak, aztán csodálkoznak, ha nincs válasz. Szegény átlagosabb lányokat már észre sem veszik sokszor...

2013. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt mondom, hogy társkeresőn keresgéltem idáig, csak nem jártam sikerrel, és eddig sem a 10/10-es csajokat kerestem hanem akik PONT megfelelnek az ízlésemnek. Én nem akarok jobbat, szebbet, csak az amelyik hozzám passzol, és én tudom hogy soha nem érhetném el a 10/10-es csajokat, ezért is próbálkozok a normális kinézetűbbekkel "ismerkedni".
2013. jún. 21. 22:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy még mindig túl magas az igény... Mert valahol hibázik a képlet. Nem cikizlek, tényleg segíteni próbálok.
2013. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de én tényleg tudom magamról, hogy az 10/10-es csajoknak nem felelnék meg, meg azoknak biztosítani kell egy bizonyos egzisztenciát, hogy karban tudják tartani magukat, és én meg ezt nem tudnám biztosítani neki(k), a szerelem meg ilyen téren kevés.
2013. jún. 21. 22:17
 7/12 anonim ***** válasza:

"meg azoknak biztosítani kell egy bizonyos egzisztenciát, hogy karban tudják tartani magukat" - Nem, semmi ilyen nincs. Csak tudják nagyon jól magukról, hogy jól néznek ki, és ezt ki is használják.

Láttam már kevésbé jó pasikat is olyan nőkkel, hogy csak néztem. Egyszerűen volt önbizalmuk, és baromi jó dumájuk volt.


Viszont én neked írtam: A te kitűzött "ízlésed" ezek szerint még mindig túl magas. A másik, hogy türelmetlen vagy, de nagyon. Én már 3. éve egyedül vagyok, azért mert csak azon okból nem leszek együtt valakivel, hogy elmondhassam: van barátnőm.

Nyugodj meg te is meg fogod találni a hozzád valót. Nekem is volt párom, aki nem volt kifutóra termett - bár én nem szépség szerint nézek senkit, de ettől még kiválóan elvoltunk egymás társaságában.

Azzal az egyel, akinél sikerült válasz elérni mi lett?

2013. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Barátzónába kerültem sajna. Amúgy, nekem már általános iskola óta nem volt párkapcsolatom. Ismerkedések voltak, de valamelyik inkább visszament az exéhez, valamelyik meg túl messze lakott és belefáradtunk a dologba, valamelyik meg eléggé kutyául beszélt velem, na abból köszönöm nem kértem.
2013. jún. 21. 22:28
 9/12 anonim ***** válasza:
No hát ezzel én is bajban vagyok -.- ... Nem vagyok egy bulizós srác még pedíg azért nem mert egy időben a helyi diszkókban sok verekedést láttam és meguntam a sok hülyét és a kötekedő nagyképű alakokat .Házi bulikba nem járok el mert van egy lány aki úgy nyomul mint az állat 2 hétig voltam vele megértem levakarni, de még most is azt lesi merre járok ... Nem tetszett se viselkedésben se máshogy... Fb-on én is írtam egy lánynak de írta hoyg van valakije persze hülyeség mert tudom hogy nincs illetve ha lenne is neki nem valakit írt volna hanem azt hogy barátom :D .. Sztem többre megyek ha megtudom hol lakik és küldök neki egy szál virágot egy levél kíséretében. Neked is ajánlom az ilyeneket ,jobb egy romantikusabb lélek mint egy fb-on is ismerkedő emberke :)
2013. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok öreg, tudom, de mi az a barátzóna?


9-es: Ha FB-n lerázott, akkor elég nyílvánvaló, hogy nem te vagy a keresett személy.

2013. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!