Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mi van köztünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van köztünk?

Figyelt kérdés
van egy lány.. még fiatal lehet hogy nem is volt még szerelmes nem tudom(volt barátja már).. 14éves de korához képest nagyon érett! Csak nem a szerelem terén.. kicsit idősebb vagyok nála, 2hónapig beszélgettünk neten, találkoztunk,ugye én már többet tapasztaltam az életből mint ő! smároltunk is, tuti hogy ő is akarta! (ölelgetett előtte, látszott rajta meg minden..) azt mondta előtte is meg utánna is hogy szeret.. de nem tudja hogy most mit akar, mert fura érzés van benne de ő se tudja megmondani hogy mi.. fogunk még találkozni meg minden.. Azt hiszi hogy 1 találkozástól szerelembe lehet esni.. és hogy nemtudja hogy szerelmes e.. minden esetre nagyon jól elvoltunk, tiszta romantikus volt meg minden:DD tetszeni biztos tetszek neki mert akkor nem smároltunk volna. A véleményetek szeretném kérni hogy mit tegyek, mármint hogy most akkor szerelmes belém az lehet az a furcsa érzés neki vagy szimplán talizzunk és kialakul? adjatok tanácsot köszönöm!:D

2013. jún. 23. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Mégis mennyivel vagy idősebb?


Különben meg hagyd a fené. Még egy gyerek. És nem éretebb a koránál. Azt se tudja mi fán teremnek az intim érzések stb stb. Szóval még lenne pár éve belekezdeni a pasizásba. Agyből akar érezni, hiába próbálkozol ebből nem sok jó fog kisülni.

2013. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem én, a 14 az 14év. én se vagyok még felnőtt mondjuk. namindegy. én csak azt nem értem hogy minek írja ezt ha szeret velem lenni, bejövökneki, jól elvagyunk:DD
2013. jún. 23. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!