Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem alakul köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem alakul köztünk kapcsolat?

Figyelt kérdés
Találkoztunk eddig 8-9 alkalommal, udvarlós kedveskedős üzenetek a részéről, én is ilyeneket írok vissza. Csók is volt már 2-szer, de újabban csak megölel meg szájra puszit ad. Alig jutok eszébe: csak 1-2 hetente találkozunk pedig közel lakik de azt mondja nincs ideje, sms/chat is csak heti 1 alkalommal van. Miért nem alakul a kapcsolat köztünk? Több mint 2 hónapja megy ez így. Igaz nehezen nyílok meg de már tudja hogy oda vagyok érte.
2013. máj. 28. 21:01
 1/3 anonim válasza:
Erre sajnos én sem, és szerintem a többi hozzászóló sem tud választ adni. Ezt ne itt kérdezd, hanem a lánytól, akinek udvarolsz.
2013. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem udvarolok lánynak, én vagyok a lány :D
2013. máj. 28. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
mert mmar nem vagy elerhetetlen neki..mostmar tudja h odavagy erte, mar nem kihivas a dolog. ez tapasztalat kicsit te is hanyagold es ne keresd ;) hidd el kb. egy-ket het es o fog kapalozni mert nem akar elvesziteni. utana mar a kapcsi is meg lesz
2013. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!