Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csajozzak be be egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak be be egyedül?

Figyelt kérdés

Mit csináljak?: A legjobb barátom teljesen el van szállva az új barátnőjétől, én meg itt maradtam egyedül. Itt a nyár muszály gyorsan valahogyan szereznem egy lányt, mert szó szerint senkire nem számíthatok: Nem tudok elmenni sehova(mint mondtam nincs kivel). Mire megyek egyedül? :(

Hol és hogyan lehet befűzni valakit a legjobban ebben az esetben?


2008. jún. 22. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Becsajozni mert nem ér rá a barátod?! már ne is haragudj de ez egy szánalmas gondolkodás. Kérdésed és a helyesírásod alapján kb. 13 éves lehetsz, ráérsz még a lányok után érdeklődni..
2008. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Képzeld el tényleg nem ér rá, totál letoj, s rajta kívül senkire sem számíthatnék, s egésznap otthon gubbasztok a lakásban! Kösz az együttérzést!
2008. jún. 22. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem ciki, ha egyedül elmész pl strandra, ide-oda. Akár chatelgethetsz is, lehet, hogy "sorstársra" akadsz, és együtt mászkálhatnál azzal, akit ott megismersz.
2008. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Én nem szívesen mennék egyedül strandra meg ide-oda. Csak egy barátod van? Hol van a többi haver?
2008. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A többség dolgozik a maradék pedig pont azok akikkel alapból rizkán találkozok :S
2008. jún. 22. 23:05
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
többen csajozni, úristen! még a végén lecsapnák a kezedről valamelyiket. Ne légy már ilyen töketlen, egyedül van a legtöbb alkalmad, lehetőséged sztem
2008. jún. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Hat az uccso csakonak nincs igaza, akkor a jo csajozni, ha a haverekkel lemesz a DJ be, egyutt vagytok, es meglatol egy csajt, odamesz es tudjatok ( ezt mindenki mashogy csinalja :D ) Magadban nem olyen, elmesz a DJ be PL csak, es ott ulsz magadba vagy tancolsz magadban, a csajok startbol kikosaraznak '
2008. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ad1. Csak egyetlen darab haverod van? Nincs másik, akivel "lóghatsz"?

Ad2. Be lehet egyedül is.


Példák: én már csajoztam be házibuliban is úgy, hogy a húgommal mentünk el ketten egyik haverom barátnőjének a házibulijába. Ott átjött a szomszéd csaj, picit idősebb volt a legtöb srácnál és mondta, hogy "anyáskodni, felvigyázni" jött át. Meg hozott sütit. Aztán hogy, hogynem, félóra múlva már a kocsimban smaciztunk. :-)

A mostani páromat pedeig teljesen egyedül szereztem :-)

Kiadták a házukat és egy kisebbet béreltek szüleivel a szomszédunkban. Kb fél évig figyelgettem, mert ritán bukkant fel a lányuk. Nyáron aztán hogy hogynem, mindig akkor mentem szedret enni hátul a kertbe, amikor ő a kutyáját etette. Persze nem voltam udvariatlan és átköszöntem :-) A többi ment magától. Idén leszünk 10 évesek!!! :-)

2008. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
belehet csajozni egyedül igaz :D tény ha van egy nővéred az alap bol sokat dob hisz vannak barátnői akiknek áradozhat rollod de mivan ha egyedül vagy tudod kicsi erőfeszítés és és sok önbizalom kell hogy oda meny hozzá és elkezdj vele beszélgetni és nem árt egy pár előre bemagolt szöveg hogy legyen miről témázni :D ha tetszel neki és a szöveged is bejön akkor ö fogja meg kérdezni hogy szószi van a szütyőbe ..xD
2013. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!