Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves lány 21 éves pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány 21 éves pasi?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Beszélgetek egy tök jófej lánnyal az egyetlen gondom a korkülönbség. Nem tudom miért zavar a korombeliek közül sokan járnak fiatalabb csajokkal, de azért a 16ot én még fiatalnak tartom. Lehet én vagyok a konzervatív hülye.

A saját korosztályomban próbálok általában keresgélni de azok is idősebb férfiakkal vannak 25+ 30+ ! Nem tudom mit csináljak. Szerintetek próbáljam meg ezzel a lánnyal vagy keressek tovább ?



2013. jún. 24. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért ez durva szerintem keres tovább
2013. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Másik lány! Sürgősen, 18 alatt nem éri meg kezdeni
2013. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szerintem belefér.
2013. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
próbáld meg hátha összejön nekem nagyszüleim között 15 év különbség volt és nagyon jól megvoltak együtt
2013. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem simán belefér. a 20 körüli lányoknak általában nem a 21 éves fog bejönni. a 16 évesnek igen.
2013. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy ő milyen, általánosságban nem ajánlanám hogy megpróbáld, egy 16 éves általában még érzelmileg(!) éretlen.Viszont lehet hogy ő kivétel,ismerd meg jobban és akkor nem kell feltenned ilyen kérdést.
2013. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele korombeli lány nem fog velem szóbaállni :D eddig se álltak :D átlagos csóró egyetemista vagyok és rohadt rég szingli :D kicsit átlag alatti külsővel... De akkor is megőrít ez XD
2013. jún. 24. 14:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Hohó testvér! Ugyanez a helyzet velem is csak egy évvel fiatalabb vagyok tőled, és fősulis :)))) de akkor is én kitartok amellett, hogy nagy a különbség, viszont ahogy írták ismerd meg hátha...
2013. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
51%

miatta még büntetnek :D

de legalább őszinte a sikolya!

feltehetőleg nem agyon használt,b ár a mai 16 éves lányok 80% az :D

és még ha szűz be lehet tanítani XD

2013. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Első pasija lennék :/ ez a másik... alapból nem díjazzom a mai lányok viselkedését... az érett normális lányoknak meg mint írtam általában van pasija és sokkal idősebb...
2013. jún. 24. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!