Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy? (részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy? (részletekért katt)

Figyelt kérdés

Először bocsi, hogy nem árultam el semmit a címben, he-he.


Szóval miért van az, hogy amikor spontán az utcáról, szórakozóhelyről, házibuliból stb. megtetszik egy lány és általában sikerül összejöjjek vele/felszedjem. Viszont, ha randit beszélek meg valakivel, valahol mindig elszúrom és csak a nagyon ritkán történik valami intimebb, személyesebb?

Arányok:

Spontán:30-50ből 20-40eset(sok, nem számoltam) sikeres

Randizások:14ből 2eset sikeres(Arról nem beszélve, hogyha eljött velem randira már eleve kellett legyen valami szimpátia-vagy nem?-)


UI.Köszönet a normális válaszokért, a hülyéket sem vetem meg, hiszen szólásszabadság van.


23F



2013. jún. 18. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert mikor spontán mész bulizni ott mindenki felszabadultabb lazább senki nem veszi véresen komolyan, egy randin meg mindkét fél elvár valamennyit a másiktól és kevésbé könnyebb lazább a helyzet mint egy buliban .. Szerintem a randizásnál csak meg kell találni azta csajt akinek nem egetverőek az elvárásai elég laza hogy jól tudja magáát érezni és nem feszengi végig az egészet, plusz első randin egyik normálisabb csaj sem hagyja magát lefektetni... buliban meg nem nagy feladat valakit az ágyba csalni
2013. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!