Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tegyek? Állandóan néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? Állandóan néz olyan mélyn a szemembe, a közelemben van és vmiért mégsem szól hozzám, mi a baj? Am gáz ha 17 évesen még nem csókolóztam mert várom a tökéletes percet? Csak öszintén és komolyan köszi:-)

Figyelt kérdés
Én már telyesen beleszerettem:-(

2013. jún. 25. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom lány vagy. Tetszel neki, de fél lépni. Ha valóban beleszerettél, akkor neked kellene lépned, nem várhatod el hogy ő lépjen, ha te akarsz valamit. Amúgy nem gáz, miért lenne az?
2013. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszöm de. Sajnos túl gyáva vagyok h lépjek azt akarom h ő lépjen ha tetszem neki miért nem lép??
2013. jún. 25. 08:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ugyanolyan gyáva nyúl, mint te.

Csókold meg, légy férfi. :)

2013. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Férfi nem nagyon lehetek mert lány vagyok de azért kösz:-)
2013. jún. 25. 08:33
 5/10 anonim ***** válasza:
te is beszélhetsz ám hozzá
2013. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Neked kell kezdeményezned!
2013. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá. Ha szégyelősen néz vissza akkor esetleg megpróbálhatsz beszélgetni is vele, de azt kérdezd hogy "mit nézel?" hanem mondjuk "van kedved beszélgetni?" és akkor feldobsz valami témát, pl. gyakran látod valahol, mit szokott arra fele csinálni. a csókolózás egyáltalán nem gáz, de ha meg akar csókolni aki tetszik akkor azért nem kapnám el a fejem, mégha nem is a legromantikusabb a szituáció...
2013. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te is mosolyogj rá! Te is rá írhatsz. Nem véletlenül néz mélyen a szemedbe...
2013. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Olyan aranyosak vagytok, köszönöm:-D
2013. júl. 4. 06:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélgetni!:)
2013. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!