Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon tetszik egy lány? és az osztálytáram. Első szabály osztálytárssal ne járj. és nem tudom h hogy mondjam el neki? de szerintem nem én kellek neki.14/F

Figyelt kérdés
szerintetek hogyan tudom kideríteni hogy ki kell neki? hmm?

2013. jún. 25. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be nála. Végül is nem az a kérdés, hogy ki kell neki hanem az, hogy te kellesz-e neki?
2013. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igaz..

de hogy mondjam el? vagy esetleg hívjam el valahová? esetleg az iilyen nem korai még? és ha elutasítja h valahova elmenjünk?

2013. jún. 25. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Hívd el sétálni, fagyizni, vagy valahova. De ne moziba, mert ott nem lehet beszélgetni. Figyelj, bátraké a szerencse! Ne félj a visszautasítástól. Egyáltalán nem gáz ha visszautasítanak!
2013. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a lány barátnőit
2013. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy voltam mint te :) nekem úgy alakultak a dolgaim, hogy osztálytársam kérdezte, hogy miért nem járunk? mi meg rájöttünk, hogy végülis miért ne? amúgy nem, nem korai. OFF: miért ne járj osztálytárssal?
2013. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!