Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek is meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek is meg kéne változnom?

Figyelt kérdés

A lány ismerőseim szerint meg kéne változnom értsd. vegyek vissza az empátiámból, lehetnék én is egy kicsit önzőbb (konkrétan azt mondta, hogy ne én akarjak Teréz anya lenni).

Egyszóval legyek olyan "macho mike".

Nektek tényleg kizárólag a macsó mikik jönnek be?

Azért félreértés ne essék, NEM papucs vagyok, csak egy jóérzésű ember!

21f


2009. okt. 14. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
nem kell nagyon változtatni magadon,csak egy kicsikét MAX. jó most irják majd többen is,hogy legyél olyan,amilyen akarsz lenni,de ha a környzeted nem ezt mondja,akkor lehet igazjk van,és kicsit változtatnod kéne,de amennyire neked jólesik.Én lány vagyok,és én is változtattam,mert mondták.ÉS igy jól érzem magam.
2009. okt. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem tud úgy elfogadni, ahogy és amilyen vagy, akkor nem érdemel meg téged. Miért kellene minden személyiségnek egy sémára felépülnie? Neked ilyen a személyiséged, ha pedig ezt megváltoztatod mások miatt, az már nem te leszel, csak a mások általi elvárások terméke.

Maradj ilyen!

2009. okt. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bibi05 ***** válasza:
Én személy szerint, inkább örülnék egy ilyen férfinek, mint egy macso mikinek, engem kiráz a hideg is tőlük. Légy olyan amilyen vagy, ne erőltess valamit magadra, te nem olyan vagy, így vagy jó. Egyépként olyanokra gondolsz akiknek köves fülbevalójuk van meg kigyúrják magukat meg nézegetik magukat a tükörben, hogy milyen szép izmos lettem. Na azok hányingerek, egoista beképzelt p.cs az összes. Egyépként engem is cikiztek, hogy én miért nem járok rózsaszínben, miért nincs rajtam 3 kiló vakolat, de nem érdekel, azokat a barátságok megszakadtak, hál istennek és a barátomhoz mentem inkább vele beszéltem meg mindent, amit a csajokkal beszéltem előtte. De nekem szerencsém volt, olyan férfit találtam magamnak aki nem az ő érdekeit nézi elsősorban, hanem a kettőnkét. Ő az első nekem mindenben, ha érted mire gondolok, azóta a vőlegényem, együtt élünk, külföldön. Mellette tudtam változni, hiszen csiszolódtunk egymás mellett, de nem erőltettet rám semmit. Szerintem ne változz meg, akkor nem lesznek ilyen férfiak, mint te is. A nőknek a szeretetre van szükségük és a férfiaknak is, sokszor hallani azt, hogy a férj üti a feleségét, de nem válnak el ennek ellenére sem, a nők nagy rész sajnos ilyen állatokat fog ki, mert a normálisa már eltűnt, mint te. Ne akarj sorozatbábu lenni, te már ezzel is többet érsz, hogy ezt a kérdést feltetted, mivel volt hozzá bátorságod, meg készen állsz arra is, hogy változz, ezzel megalázkodsz ugyan de benned meg van az ami a többi "sorozatban" nincs. Remélem érthető lett, sokat írtam,nem akartam ennyit. Akárhogy döntesz az a te döntésed legyen, ne engedj senkit beleszólni, mert az nem te lezsel. Szia 20/L
2009. okt. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
7:56: ha kigyúrt nem is vagyok, de szoktam edzeni, én most nem külsőségekre gondoltam, hanem nem akarok lélekben szegény "belsejű" bábu lenni, aki önző, a saját érdekeit nézi, és kifelé pedig "bort iszik és vizet prédikál" típusú képmutatás megy!
2009. okt. 14. 08:07
 5/12 bibi05 ***** válasza:
utolsó vagyok, anyyit elfelejtettem, hogy most, meg már 4 éve örülök, hogy nem változtam meg, mert akkor nem lehetne a párom mellettem.
2009. okt. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bibi05 ***** válasza:
megint az utolsó, oké kondizol, de én olyanokra gondoltam,mint például a párom munkahelyén, hogy mikor lefürdenek a műszak után, akkor van a kemény gyerek és mivel a falon, szemben 3 kis tükör van, neki ott látnia kell magát ezért kitolja a párom a zuhany alól, hogy feszítsen,meg munka alatt is levetkőzik és feszítget. Szóval szánalom, nekem ebben semmi férfias nincs. Ha megbántottalak valamivel, ne haragudj,nem akartam.
2009. okt. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy arra gondoltak, hogy nem kéne fűnek-fánk kimutatnod, csak annak, aki már bizonyított valamilyen szinten..Mert vannak, akik visszaélnek vele, és te veszítesz vele. Minden ember a lelke mélyén ilyenre vágyik. Vannak, akik olyan közgbe járnak, ahol a keményfiúk érnek valamit, és a külsőség a döntő, de lehet, hogy abból is ilyen érzelmeket akarnak a végén kicsikarni, csak ők majd kicsit több "elárvult" nővel kívánnak majd empatikusak lenni a kelleténél:)
2009. okt. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én úgy érzem minden emberrel empatikus vagyok férfivel, nővel egyaránt (kivéve azokkal, akikről lerí, hogy nem érdemlik meg, de kevés az olyan...)
2009. okt. 14. 08:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jó,hogy ilyen vagy.:)

Nekem sokkal szimpatikusabbak az ilyen emberek mint a "nagymenők".

2009. okt. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ilyen korba a lanyoknak egy ferfi kell,nem egy pussy
2009. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!