Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek is meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek is meg kéne változnom?

Figyelt kérdés

A lány ismerőseim szerint meg kéne változnom értsd. vegyek vissza az empátiámból, lehetnék én is egy kicsit önzőbb (konkrétan azt mondta, hogy ne én akarjak Teréz anya lenni).

Egyszóval legyek olyan "macho mike".

Nektek tényleg kizárólag a macsó mikik jönnek be?

Azért félreértés ne essék, NEM papucs vagyok, csak egy jóérzésű ember!

21f


2009. okt. 14. 07:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

lehetsz jóérzésű ember, és azmellett kicsit macsós is. nem minden macsó üresfejű és hülye.

igazából ha fiú létedre olyan vagy mint terézanya, az kicsit túlzás.

2009. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát biztos vannak lányok akiknek ez tetszik, először volt barátom azzal intézte el a kapcsolatot hgy tulságosan befordult. Utána, hogy rájött, hogy nem vagyok átváltott érzelgősbe. Na ettől a férfi tipustól már undorodtam. Elnézést hogy így fejezem ki magam de engem nagyon irritál ah egy pasi túl érzelgős. Az nekem csak barátom lehet de járni nem tudnék vele.
2009. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!